Który model wybrać? MU7052 MU7002t

prezes92

New member
Witam jak w temacie poszukuję TV 65 cali trafiłem na dwa podobne modele Samsunga mianowicie?
UE65MU7052 oraz UE65MU7002T. Który z nich jest lepszy? Jaka jest różnica pomiędzy nimi?
Cenowo są bardzo podobne. Proszę o opinie. Pozdrawiam
 

ebola1972

Member
Różnią się kolorem ramki i pilotem. Szukaj modelu 8002, cena jest podobna. I uważaj na modele poekspozycyjne i ze zwrotów, bo nowe modele to już żadkość. Weszła nowa seria NU do sprzedaży.
 

Intenso

Banned
A ja odradzam NU 8002.
Właśnie go kupiłem w wersji 65", w poniedziałek go oddaje do sklepu, obraz to jakaś porażka, mając wcześniej model KS7000 śmiało mogę stwierdzić że nie da się oglądać tego NU.
NU 8002 nawet do pięt nie dorasta do KS7000.
 

Intenso

Banned
Panowie, obraz jest tak jakby lekko przymglony, żółty jest jakby jaskrawy, na początku gdy włączyłem telewizor to twarze miały miejscami odcienie zielono niebieskie.
Nie jestem wstanie wam tego dokładnie opisać, trzeba by to zobaczyć a najlepiej postawić obok KSa, ja znam obraza KSa i odrazu widzę jakie to dno ten NU.
Ja myślę że każdy QLED będzie lepszy od tego pseudo tv.
W testy nie wierze, bo w każdym zachwalają NU8000, nie wiem jakim cudem, bo na wykresach wychodzi super?
I co z tego jak oglądać się tego nie da.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Panowie, obraz jest tak jakby lekko przymglony, żółty jest jakby jaskrawy, na początku gdy włączyłem telewizor to twarze miały miejscami odcienie zielono niebieskie.
Nie jestem wstanie wam tego dokładnie opisać, trzeba by to zobaczyć a najlepiej postawić obok KSa, ja znam obraza KSa i odrazu widzę jakie to dno ten NU.
Ja myślę że każdy QLED będzie lepszy od tego pseudo tv.
W testy nie wierze, bo w każdym zachwalają NU8000, nie wiem jakim cudem, bo na wykresach wychodzi super?
I co z tego jak oglądać się tego nie da.
Myślałem, że chodzi Ci o banding albo słaby kontrast, a Ty piszesz o kolorach. Przecież na to co opisujesz wystarczy kalibracja.
 

Intenso

Banned
Pieniądze oddane były, wziąłem samsunga ale to była tragedia.
Z resztą to przeszłość i juz nic istotne :D

20180813_133807.jpg
 
Do góry