Który model wybrać? MU7052 MU7002t

ebola1972

Member
Nie rozumiem. Miałeś serię ks i porównujesz do 7 serii. 8 seria w tym roku to odpowiednik 7 zeszłorocznej. To tak jakbyś porównał sony serii 9 do zwykłej serii 7. Miałeś 2 dni, oddałeś i już psy wieszasz. Może wadliwy model dostałeś bo wygięta ramka mogła świadczyć i o wadliwej matrycy. To średniak i wreszcie dobrze wyceniony bo sporo taniej jak w zeszłym roku.
I napisz coś więcej o sony xf bo jestem ciekawy. A w szczególności jak android na nim chodzi w porównaniu do tizena.
 

Intenso

Banned
Ten średniej klasy tv to nawet nie wart postać kolo modelu H6400 którego miałem ponad dwa lata.
Żadna wadliwa sztuka, tak samo gra i wygląda telewizor w sklepie, przy oddawaniu, poszedłem i specjalnie sprawdziłem.
Co do Androida i Tizen, tak samo działają oba systemy, na jednym i drugim nie instalowałem żadnych dodatkowych aplikacji, używałem dwóch standardowo zainstalowanych.
Mnie akurat Smart jest zupełnie obojętny.

Napewno na Sony nic nie zamula.
 

Intenso

Banned
Właśnie jestem po wymianie Sony. Aż szkoda gadać.
20180818_210905.jpg
 

Intenso

Banned
Było tragicznie, białe place na czarnym tle były tak duże ze oglądać się tv wieczorem nie dało.
Dodatkowo wczoraj zauważyłem trzy martwe piksele które świeciły na czerwono.
Nie wytrzymałem, tv do kartonu i do sklepu, wykonać to tv za 8600 zł a teraz za 8999 zł.

Powiem tyle, jeżeli macie kupować tv to kupujecie je w Media Markt, tam absolutnie nie ma żadnego problemu ze zwrotem sprzętu. Nikt nie robi problemu i nie szuka dziury w całym. Przy zwrocie NU8000 nie włączali tv, obejrzeli go zewnętrznie i tyle.
Przy Sony włączali, ponieważ chcieli zobaczyć te piksele, oddany sony ma jechać na serwis i mieć wymienioną matrycę. Białych placy w sklepie nie zobaczymy, za jasno jest.
Nowy egzemplarz jest juz w porządku, myślę że miałem po prostu pecha.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry