Który model wybrać? MU7052 MU7002t

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sięgaj po sprawdzone :
- Philips PUS8602 z kropkami kwantowymi.
- Sony XF9005
- LGSK9500
Masz specjalne ceny.
 

Intenso

Banned
Tzn? Obraz, multimedia, wykonanie? Jak wypadł w porównaniu do KS? Gdzie kupiłeś?
Z tego co wiem to już brak kodeka DTS ale mnie to nie bolało.
Wykonanie, śmiech na sali, matryca wraz z górną ramką wygięta , łuk, na dole zygzak.
Co do obrazu to kaszana, nie wiem jak mogą się tym telewizorem podniecać w testach, jak obraz to tragedia, przejaskrawiony żółty kolor, zielono niebieskie place na twarzach ludzi.
Teraz tak mi się przypomniało, jak się oglądało jakiś program i ktoś ruszasz głową to tv tracił ostrość, było to widać na policzkach, szlak mnie trafiał na to.
KS to świetny telewizor, szkoda ze te matryce mają problemy z podświetleniem.
 
Ostatnia edycja:

Intenso

Banned
No właśnie nie, nie było już czasu, jeździłem po marketach i szukałem innego tv, potem przypomniała mi się ta padlina.
Dziś jak oddawałem w Media Markt to spojrzałem na wystawie na taki sam, oczywiście dupy nie urywał, górna ramka po łuku z tym ze mniejszym bo to był 55".
Obraz w tym tv jest jak by za mgłą, tak jakby było o jedną warstwę na matrycy za dużo.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
U mnie tym większy szok, bo jak wiesz, miałem KS a teraz przesiadłem się na mu7002 i jestem bardzo zadowolony. Nie ukrywam, różnica jest, ale nie warta takiej dopłaty :) Ciekawy jestem czy podpasowal by ci ten 7002 :)
 

Intenso

Banned
U mnie tym większy szok, bo jak wiesz, miałem KS a teraz przesiadłem się na mu7002 i jestem bardzo zadowolony. Nie ukrywam, różnica jest, ale nie warta takiej dopłaty :) Ciekawy jestem czy podpasowal by ci ten 7002 :)
Być może ze tak.
Juz szedłem z papierem po Q6FAM , a po drodze żona mówi ze ten Sony ładnie grał, wiec nawrota do faceta po nowy papier i jest Sony
Matryca w Sony prosta jak Strzała.
W NU 8042 jedynie lux to był pilot bo aluminium.
 
Ostatnia edycja:

Intenso

Banned
Żeby Nie było, Samsung NU80042
IMG-20180812-_WA0000.jpg
 

prezes92

New member
Up faktycznie z tą ramką jest coś nie tak, może przy transporcie uległa zniekształceniu.
A ja byłem dzisiaj w Neonet i widziałem na żywo model UE65MU7052 i naprawdę obraz mi się podobał tylko mieli ostatni egzemplarz właśnie na ekspozycji i nie zdecydowałem się na niego, ale będę polował na ten model, chyba, że macie jeszcze jakieś propozycje.
 

ebola1972

Member
Jak już wcześniej pisałem poluj na model MU8002. Były trochę droższe od 7002 i może jeszcze wszystkie się nie sprzedały. Teraz już cena praktycznie się zrównała.
 

Intenso

Banned
Up faktycznie z tą ramką jest coś nie tak, może przy transporcie uległa zniekształceniu.
A ja byłem dzisiaj w Neonet i widziałem na żywo model UE65MU7052 i naprawdę obraz mi się podobał tylko mieli ostatni egzemplarz właśnie na ekspozycji i nie zdecydowałem się na niego, ale będę polował na ten model, chyba, że macie jeszcze jakieś propozycje.
Żaden transport kolego, na wystawie było to samo z tym ze 55".
 
Ostatnia edycja:

prezes92

New member
Model ue65mu8002 kosztuje w sklepie 6000zł, a to już znacznie przekracza i tak nadwyrężony budżet dlatego proszę o jakieś inne propozycje do max 5500zł
 
Do góry