Te lewizor do 5 -6 tys złotych

Crank1987

New member
Witam, szukam tv do max 5-6 tys złotych
Salon z aneksem kuchennym 24 m2
odległość od tv około 2 m
Tv będzie wieszany(jest już kanał na przewody w ścianie)
Nie zależy mi na jakości dźwięku bo będzie do niego podpięty amplituner z głośnikami
60% tv 30 % filmów 10 % gier
salon od południa(więc nasłoneczniony)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sięgałbym po Oleda
- Philipsa 55POS9002 za 5999 zł z kalibracją wtyczkami i dostawą.
LUB LCD
- 55PUS8602 za 5499 zł
- 55XF8505 za 4850 zł
- 55NU8002 za 4899 zł
 

Crank1987

New member
Odradzano mi w sklepie Philipsa , samsung lub sony polecali. I niestety na oled jeszcze za wcześniej może za 5 lat jak ulepszą technologię.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ulepszą ale pod jakim kątem ?
I powiedzieli czemu za 5 lat ?
I czy mieli Oled Philipsa ?
Do Twoich potrzeb Oled wydaje się być zdecydowanie najlepszy.

Jakie modele polecali ?
 

Crank1987

New member
Ulepszą ale pod jakim kątem ?
I powiedzieli czemu za 5 lat ?
I czy mieli Oled Philipsa ?
Do Twoich potrzeb Oled wydaje się być zdecydowanie najlepszy.

Jakie modele polecali ?


Że do tak jasnego pomieszczenia LCD lepsze. Np model samsung mu 8002

A co sądzicie o
SAMSUNGu QE55Q6FAMT

Chciałem kupić Mu7002 ale chyb go wycofali bo są same po wystawowe modele:/
 
Ostatnia edycja:

Antoniusz W

New member
Generalnie z przymrużeniem oka patrz na doradców w elektromarketach. W każdym Media Markcie polecali mi Samsunga i w ich mniemaniu nie ma dla niego konkurencji :) Co nie zmienia faktu, że Mu8000 czy Mu7000 to dobre telewizory. Jeśli odrzucisz Samsunga to nagle tylko Sony się nadaje. Btw w MM telewizory Sony chyba są kalibrowane bo na tle konkurencji, nawet niższe modele wyglądają nieźle, albo materiały na nich puszczane są dobrze dobrane. Od dłuższego czasu się rozglądam za telewizorem i na chwilę obecną chyba najbliżej mi do Philipsa właśnie.
 

Crank1987

New member
Ja dziś miałem kupować tv samsung Mu7002 ale nigdzie nie ma :/ masakra jakaś same powystawowe. Może ktoś może Polecić jakiś sklep? najlepiej stacionarnie we Wrocławiu? ewentualnie Katowice.
 

Crank1987

New member
Chyba jednak kupię
Samsung UE55MU8002

nie wiem czemu sprzedawca mówił, że on nie ma one conect a na internecie piszą, że ma:/
 
Ostatnia edycja:

Intenso

Banned
Chyba jednak kupię
Samsung UE55MU8002

nie wiem czemu sprzedawca mówił, że on nie ma one conect a na internecie piszą, że ma:/
Ma Conecta, to seria NU nie posiada.

Generalnie z przymrużeniem oka patrz na doradców w elektromarketach. W każdym Media Markcie polecali mi Samsunga i w ich mniemaniu nie ma dla niego konkurencji :) Co nie zmienia faktu, że Mu8000 czy Mu7000 to dobre telewizory. Jeśli odrzucisz Samsunga to nagle tylko Sony się nadaje. Btw w MM telewizory Sony chyba są kalibrowane bo na tle konkurencji, nawet niższe modele wyglądają nieźle, albo materiały na nich puszczane są dobrze dobrane. Od dłuższego czasu się rozglądam za telewizorem i na chwilę obecną chyba najbliżej mi do Philipsa właśnie.
Chyba masz rację z tą kalibracj.
Kilka dni temu byłem w Media Markt popatrzeć na tv bo też szukam tv.
Facet polecał mi Sony i to odrazu.
Porozmawiałem z nim trochę i w czasie rozmowy wyszło ze był ostatnio u nich Kop er i Gmeru.
Opowiadał ze mieli szkolenie przez nich prowadzone.
A oni zapewne przyjechali Soniacze kalibrować :)
Z resztą sam pracownik Media mi powiedział ze miał ze sobą sprzęt do kalibracji :)
 
Do góry