Samsung UE55MU8002

Kacpi

New member
Cześć, zastanawiam się nad tv Samsung UE55MU8002. Kosztuje ok 4000 zł. Chcę zakupić tv uniwersalny, tj do oglądania seriali, filmów jak i grania na konsoli w 4k. Czy polecacie ten telewizor? Dlaczego tak, dlaczego nie? Oraz czy ewentualnie polecilibyście coś innego w podobnej cenie. Dodam że raczej stawiałbym na Samsunga ponieważ mam telefon tej marki i myślę że będzie się spoko parował z nim.
Zależy mi na:
Przekątnej do 55", najlepiej między 49" a 55"

-Matrycy 100-120hz(50hz nie wchodzi w grę)
-HDR
-Niskim imput lagu(w okolicach 20-25 ms)
Z góry dziękuję za odpowiedzi oraz pozdrawiam.
 

luro

New member
Właśnie zakupiłem ale wyjeżdżam na tydzień i testy muszą poczekać... pytanie jak sprawdzic ile tv pracował bo był zamawiany w necie i chciałbym ta kwestie sprawdzic
 

walus

New member
Potwierdzam, bardzo dobry TV za taką cenę. Ja zdecydowałem się na kalibrację profesjonalną, która potwierdzi klasę UE55MU8002. Czekam na termin. Bardzo szczegółowe opinie można poczytać w necie. TV, który go przewyższa to QLED Samsung z serii Q9F. Najważniejsze, że 55" w wzwyż mają matrycę 120Hz co z QLEDami jest różnie szczególnie z Q6F i Q7F
 

luro

New member
Tv zacząłem testować na razie wszystko ok, jestem pod wrażeniem jak szybko tv się włącza. Na razie lekko denerwujące ramka na dole przy czyszczeniu ekranu zbiera się tam kurz.
 

luro

New member
Pewnie ze nie, ogólnie jestem mega zadowolony z tv. Jedyny minus jaki jest to lokalne wygaszanie ale o tym wiedziałem wybierając tv.
 
Do góry