Samsung 40 cali porównywalny z Pana/Sony

DarekBamboo

New member
Chcę kupić Samsunga (ze względu na bezkonkurencyjnego smarta) 40 cali, ale żeby jakością obrazu był zbliżony do zakupionego kiedyś dzięki sugestii osób z forum Panasonica TX-40AS640E. Cena max. 2300zł. Jeśli ktoś może podzielić się opinią to będę bardzo wdzięczny.
 
Ostatnia edycja:

czarek46

Banned
Ja mam 40MU6472 .... obraz z kablówki UPC super . Co mu dali to działa znakomicie , działa pod modułem CI+ , cóż tu mówic jestem zadowolony z obrazu ...są filmy czy programy że oczy wyłażą z orbity bo podbijanie obrazu do 4k wspaniałe .... filmy z pendriva w MKV full hd czy Uhd lecą jak ta lala .... Tu masz opis https://www.displayspecifications.com/en/model/725fcbb pamiętaj że żadne opinie czy oglądanie w sklepie nie da ci tego jak ustawisz tv w swoim pokoju i zobaczysz jak działa ....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie kupisz ani Pana ani Sony.
Bo ten co miałeś ma 100Hz.
Jedynie Philips 43pus6561 za 2200 zł ma 100Hz i śmiało może zastąpić ten model co masz.
 

czarek46

Banned
A coś nieco tańszego równie dobrego i szerzej dostępnego?
To jest wyższy model z tych niby tańszych ,,,, ale zrobiłem błąd i będę go sprzedawał .... powinienem kupic tv 49-50 cali ale bałem się ze w mniejszym pokoju będzie lipa .... może kupisz ode mnie ? 2200 cena wyjsciowa .... stan idealny , pilot , papiery , pudełko ....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung ma 50Hz.
Takich modeli masz dużo.
Jaką masz odległość od ekranu ?
 

DarekBamboo

New member
Nie kupisz ani Pana ani Sony.
Bo ten co miałeś ma 100Hz.
Jedynie Philips 43pus6561 za 2200 zł ma 100Hz i śmiało może zastąpić ten model co masz.

Dlaczego patrzysz głównie na odświeżanie? Mi chodzi bardziej o głębię kolorów i dobre odzworowanie barw, choć nie ukrywam, że chcę oglądać na nim również nadchodzący mundial ;) A jak z awaryjnością tego Philipsa? Wcześniej nie miałem produktów tej firmy...

Dodam jeszcze, że aktualnie mam Sony KDL-49WD759 i podobnych kolorów oczekuję. W sumie nie musi to być Samsung, ale zależy mi też na lepszym smarcie (aplikacje) niż te, które są w Sony czy Panasonicu, stąd myślałem nad Samsungiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry