Samsung QLED QE65Q7FAM

makus3

Member
Ja mam qleda 65q7f jestem bardzo zadowolony kolorki mega czern super tv robi mi jako monitor pc tak samo rewelacja gry na ps4 pro mega czasami w grze staje w miejscu i nie moge sie nadziwic tez zastanawialem sie nad oledem b7 ale kanaly tv sobie zobacz jak odbiera porazka wszystko sie odbija jak w lustrze od niego tylko ladnie widac filmik pokazowy w sklepie niech ci puszcza kanaly tv jakies to zobaczysz i q7f jest super jasny mam na wprost 3 wielkich okien go za dnia jak sl9nce swieci wszystko widze bo ma specjalna powloke oko cmy
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Stoje przed zakupem tv i mam mega dylemat Samsung QLED QE65Q7FAM vs. LG OLED B7.....cos radzicie ?

Wybór jest bardzo prosty - jeśli będziesz oglądał częściej Netflix czy HBO Go niże telewizję to OLED,
Natomiast jak Dużo oglądasz kanałów z telewizji, kanały informacyjne często i grasz w gry ,podłączasz kompa do TV to wtedy bezpieczniej będzie brać LED TV.
Pod względem obrazu ,czerni, kontrastu OLED wygra zawsze.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

ja osobiście uważam że zdecydowanie Oled lepiej się zaprezentuje niż QLED... od QLEDA to już bym wolał LCD innej marki.

Tu masz rację - są lepsze LEDy od QLEDa Serii 7 a tańsze , chociażby 65PUS8102 , albo z droższych
65XE9005 czy 65XE9305 albo 65XF9005 , Sony ma też odpowiedniki w 55 calach jeśli 65 cali zbyt duże.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To kwestia kasy, ale w klasie 65” i do 10 tys Oled za 9199 65 B 7 jest najlepszy
Masz za 11 tys jeszcze Philipsa 65 pus8901 Ambiluxa
 

makus3

Member
System Tizen smiga rewelacyjnie od pol roku ani razu sie nie zwiesil a androidem w philipsie ludzie narzekaja ze musza wylaczac z pradu wtyczke bo zwiechy tv lapie
 
Do góry