Telewizor Samsung UE32M5672AUXXH

wojtek2299

New member
Witam, dotarł do mnie dzisiaj telewizor. Był on kupiony z myślą o powieszeniu go na ścianie.
Teraz jest problem bo żadna śruba nie pasuje (są za krótkie)
wieszak --------Maclean Uchwyt do telewizora 32-55' (MC-716)
w książeczce pisze że VESA to 100x100 i śruba m4 a tutaj najwyraźniej takiej brak.
Co mogę z tym zrobić ?
 

adam80

Member
.....zmierzyć ile śruba wchodzi do środka (np. zapałką) dodać grubość wieszaka i udać się do sklepu po śrubki (wpierw warto by sprawdzić czy aby na pewno m4), raczej kupisz trochę dłuższe, więc trzeba dokupić trochę podkładek (żeby nie uszkodzić telewizora) no i cieszyć się (lub nie) z nowego telewizora - powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

wojtek2299

New member
.....zmierzyć ile śruba wchodzi do środka (np. zapałką) dodać grubość wieszaka i udać się do sklepu po śrubki (wpierw warto by sprawdzić czy aby na pewno m4), pewno będą trochę dłuższe, więc trzeba dokupić trochę podkładek (żeby nie uszkodzić telewizora) no i cieszyć się (lub nie) z nowego telewizora - powodzenia.



a jak sprawdzić czy to na pewno M4 ?>
Przepraszam ale jestem totalnie zielony, pierwszy telewizor w życiu który będzie wieszany
 

adam80

Member
poszukaj w domu jakieś pasującej, i zabierz ją na zakupy. No to pewno trzeba będzie kupić 50 mm i dać po jednej raczej dwie podkładki.
 
Ostatnia edycja:

adam80

Member
jakakolwiek, ma być tylko do sprawdzenia czy to M4, czwórki są najczęściej używane do uchwytów meblowych, na pewno coś znajdziesz - bez wizyty w sklepie się nie obejdzie, nie zapomnij o podkładkach, dokręcając za długą śrubę uszkodzisz telewizor.
 
Ostatnia edycja:
Do góry