kolejna seria PS-42C6H

polls

Member
Witam na allegro pojawily sie Samsung PS-42C6H z google wynika ze sa to modele na rynek zachodni (Niemcy, Austria)
parametry
Telewizor plazmowy 42"
Jasność: 1300 cd/m2
Kontast: 10,000:1
Rozdzielczość 1024 x 768
549 MILIARDÓW
18-bitowe przetwarzanie obrazu
Kąt widzenia - 175 stopni w pionie i poziomie
PC PIP
DNR (Cyfrowa redukcja szumów)
FilterBright (eliminacja refleksów światła zewnętrznego na ekranie)
DNIe ( Digital Natural Image engine )
Tryb Game Mode (dynamiczne obrazy stosowane w grach komputerowych)
Funkcje Auto Pixel Shift i All White zapobiegające wypaleniom pixeli
Wbudowane głośniki o mocy 2x10W
SRS Tru Surround XT
Funkcja oszczędzania energii (Power Saving)
Telegazeta 1000 stron
Do 60 000 godzin pracy matrycy
Złącza: 1xHDMI, 1xPC, 2xScart, 1xComponent,
Pobór mocy ok. 380W (poniżej 1W w trybie czuwania)
Kompatybilność z automatycznym wieszakiem (Auto Wallmount)

Najważniejsze cechy
Jasność: 1300 cd/m
Kontast: 10,000:1
Wymiary
1055 x 758.5 x 340.1 1055 x 713 x 95.5
Waga
33 / 40 (netto / brutto)
Wprowadzenie na rynek CZERWIEC 2007
 

Attachments

  • ps-42c6h.jpg
    ps-42c6h.jpg
    20,3 KB · Wyś: 828
Ostatnia edycja:

kaszpir

New member
Przecież już z opisu widać że ten model jest na maxa wyskastrowany ...

Tylko 1xHDMI , najprostsza warstwa ochronna , brak Real Motion Studio , brak Smart Frame Plus , brak Silhouette Editor i zapewne innych ...

Zbyt duże cięcia ...

Zostało tylko DNi ...
 

bigos

New member
Kaszpir-jednym słowem odradzasz?
JESZCZE!nie wiem co oznaczaja te funkcje o których piszesz co to ich brak ale jak coś znajde na forum to poczytam(może jakiś link?)tak czy siak już ją testowałem na kablu i dvd i efekt jest naprawde fajny (cena również:D ) mało tego strasznie sie na nia napaliłem a teraz to już sam:niewiem: skoro ona taka "chuda" to może mógłbyś polecic coś mi w podobnej cenie.
a ja się jeszcze troche wstrzymam.
Z góry dziękuje:blagam:
A może ktoś już użytkuje już takie cacko?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli masz do wyboru 42 C 91 i C6 - wybieraj C 91 nie bedziesz żałował. A 43 C 6 - to telewizor pokazowy. Czyli pokazać go i schować :D
Ale decyzja należy do Ciebie , a różnice cenowe nie są kolosalne.
 

Bartholomew

New member
Witam

Od niedawna mam tą plazmę i choć przed zakupem miałem sporo wątpliwości, to muszę przyznać że jestem z niej bardzo zadowolony. Dotychczas nie miałem do czynienia z plazmami a obraz z LCD, jaki miałem okazje nieraz oglądać nie napawał mnie nigdy entuzjazmem. Plazma w tym modelu daje na prawdę świetny obraz (aż za dobry, bo czasem, sporadycznie muszę przymykać oczy na artefakty kompresji ;) ).

Ale do rzeczy. Mam do Was pytanie związane nie z samym telewizorem a pilotem do niego. Podejrzewam że jest to jakis standardowy model Samsunga i niezlależnie od modelu będzie on bardzo podobny lub nawet taki sam.
Telewizję odbieram przez dekoder kablówki cyfrowej TechniSat DIGIT Kabel NCI (dystrybucja przez Vectrę). Dotychczas używałem telewizor Philipsa, którego pilot po przełączeniu w odpowiedni tryb dogadywał się z dekoderem. Teraz pilot Samsunga nijak nie chce sterować kablówką. W tabeli kodów TechniSat nie figuruje, więc wipsałem kody po kolei (chyba od 000 do 047) w trybie CABLE, niestety bez rezultatu. Zastanawiam się czy może próbować wklepywać kody w pozostałych trybach? Cholernie tego dużo, więc może ktoś wie jaki tryb z jakim kodem będzie działał z tym modelem dekodera?

Pozdrawiam
 
Do góry