Samsung ue70ku6000w - czy to dobry model?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zostałbym z Philipsem i to z wielu powodów.
Dla niebieskich jest też specjalna oferta z kalibracją i z dostawą.
 

Toshiba7453

New member
Kiki, jak mam się przekonać do tego Philipsa to proszę rozwiń w czym by on górował nad tym soniaczem , bo chyba one widzę że nie mają konkurencji?
 

Toshiba7453

New member
a jak w tym samsungu 65MU6100 ze skalowaniem słabszych sygnałów? Clouding, banding, itp
Dorównuje dwanej toshibie7453? Czy to jednak budżetowiec z słabszymi procesorami?
Toshiba miała CEVO i dobre Japońskie procesory. Niestety panel z zintegrowanym podświetlaniem Direct Led( to mi właśnie padło jako diagnoza nieopłacalna do naprawy ) był od LG... I wszystko jasne ! Zawsze psuje się wpierw najsłabsze ogniwo.

Dlatego teraz z pewnym sceptycyzmem podchodzę do Koreańskich marek LG i Samsung. Miałem też wysoki model lodówki Samsung side by side za 6tysi. I padła po 3 latach. W środku montują cieniutkie rureczki z aluminium, które są wklejone w drzwi ,aby nie szło tego naprawić. Po kilku latach cieńkie aluminium wchodząc w reakcję z czynnikiem "przeżera się", a lodówka idzie do Bozi...

Dlatego potrzebował bym wiecej szczegółów od właścicieli tego Samsunga vs Sony Vs Philips jaki poleca Kiki.

Jeżeli Sony by miał pograć 5 lat, Philips 6, a Samsung znowu z 2,5 roku, to brał bym bez ukrywania Philipsa...

Bardzo boje się tych budżetowych marek
 

adam80

Member
Ja też brałem tą Toshibę bo miała być "długowieczna" , a słaby element znajdziesz w każdym TV. Skoro ten Philips i Sony mają panele IPS to jest spore prawdopodobieństwo że są to matryce LG, no i pamiętać trzeba że philips to już chiński TPV. Nie wypowiem się jak skaluje ten 65 calowy samsung, ale mój 50MU6102 jest w porządku, a oglądam go z jednego metra, a przypomnę że wcześniej miałem 47 calową Toshibę 7453.
 
Ostatnia edycja:
Do góry