Seria mu64xx jaka matryca

Waldorff

Member
No to ja już zaczynam głupieć. Czy biorąc coś z niższej serii z matrycą VA wyjdę na tym lepiej niż biorąc mu6452 na IPS(bo raczej trudno będzie trafić VA)?

40" podejrzewam raczej odpada :D Na Va pozostaje tylko 49", ale w "pogiętej" wersji. Tylko nie wiem dokładnie jak u Nas jest z dostępnością i jakie mają dokładnie symbole. W ogóle jakiś czas temu, jak był model np. C650 to w sklepach były C650 i koniec. Teraz jedna sieć ma modele z taką końcówką, ta ma pilota z aluminium, ta ma z plastiku, a tamta ma z betonu. No można się w..pienić, patrząc na to co odstawiają. Ceny trochę lepszych modeli, różnych producentów, też jakoś dziwnie mocno podskoczyły gdzieś tak rok, dwa lata temu. Może znowu za jakiś czas się okaże, jak polecą kary, że była kolejna zmowa cenowa.
 

mosio

New member
40" podejrzewam raczej odpada :D Na Va pozostaje tylko 49", ale w "pogiętej" wersji. Tylko nie wiem dokładnie jak u Nas jest z dostępnością i jakie mają dokładnie symbole. W ogóle jakiś czas temu, jak był model np. C650 to w sklepach były C650 i koniec. Teraz jedna sieć ma modele z taką końcówką, ta ma pilota z aluminium, ta ma z plastiku, a tamta ma z betonu. No można się w..pienić, patrząc na to co odstawiają. Ceny trochę lepszych modeli, różnych producentów, też jakoś dziwnie mocno podskoczyły gdzieś tak rok, dwa lata temu. Może znowu za jakiś czas się okaże, jak polecą kary, że była kolejna zmowa cenowa.

No właśnie patrzę na te zakrzywione bo z tego co piszą to wszystkie mają VA. Są dwa dostępne modele z tych wyższych mu6642 i 6672, ale rozstrzał cenowy to ponad 800 zł, ale jeśli jest tak jak przy modelach 6442 i 6472 to różnica jest tylko w kolorach. Potwierdzi ktoś? I czy warto dopłacić te kilka stówek do tych zakrzywionych?
 
Ostatnia edycja:

damian2988

New member
ja mam 55cali , wlasnie nie wiem jaka mam matrycę, wczoraj ogladajac serial tv mial chwilowe problemy z plynnoscia obrazu, chwilowo obraz byl jak by zwolniony, trwalo to moze z 2s ale widoczne

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

jawex

New member
Dzisiaj bylem w media expert i sprawdzilem model 6452 i okazal sie IPS. Zastanawia mnie jeszcze model 6652u ten zakrzywiony byl na VA, czy wie ktos czy w przypadku tych zakrzywionych pewne jest VA?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam UE55MU6452 z Mediaexpert.pl sprawdziłem 2 szt oba VA.
 
Ja poszedłem kupić UE55MU6452 do mediaexpert i wszystkie miały jakiś dziwny IPS.

Dwa dni wczesniej oglądałem UE55MU64xx w saturnie i tam się zarzekali że VA, nie kupiłem bo był 500zł droższy niż w expercie.
 
Do góry