ue75mu7002 input lag ?

sieminski

New member
Witam wie ktoś jaki jest input lag bez włączonego trybu gry?
tv tak naprawdę gra tylko z ps4 pro ,ale na trybie gra pojawia się flickers czy jak to sie nazywa ,czerwone paski róznej wielkosci,grubości dosłownie przez nie całą sekundę .gdy wyłącze tryb gry zero problem znika ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem. Nie znam tego modelu i nie podpowiem.
Ale rozumiem że paski Cię wkurzają mimo, że występują tylko przez sekundę, czy są cały czas w trybie gra ?
 

k_sony

New member
Witajcie,
mam ten sam problem z dokładnie tym samym modelem TV. U mnie reset ustawień obrazu w trybie gra nie pomógł. Macie jakieś porady?
 

czarek46

Banned
A słyszałeś co to jest deelay ???? np. w fifie czasem lepiej ustawić tv nawet na 720p ,a 4k w grach i hdr to pic na wode ,,,, jak grasz w szybką gre to skupiasz się na ładnym kolorze czy na tym by kogoś pokonać online ??? szczegóły gry uciekają w tedy , no chyba że to gra typu szachy
 

k_sony

New member
A słyszałeś co to jest deelay ???? np. w fifie czasem lepiej ustawić tv nawet na 720p ,a 4k w grach i hdr to pic na wode ,,,, jak grasz w szybką gre to skupiasz się na ładnym kolorze czy na tym by kogoś pokonać online ??? szczegóły gry uciekają w tedy , no chyba że to gra typu szachy

ciekawe podejście, jednak są też tacy ludzie, dla których jakość obrazu jest bardzo ważna (bez znaczenia czy to szybka gra jak wspomniałeś fifa czy szachy). Jakbym nie chciał zwracać uwagi na szczegóły to nadal grałbym na 20" i najlepiej jeszcze w czerni i bieli. Powtórzę, niestety nie po to zmienia się tv na 4k aby później tego nie doświadczać. Uwierz, że przy 75" nawet szybka gra jak fifa nie jest atrakcyjna w 720 p. No chyba, że będę grał siedząc w ogrodzie :)
 

czarek46

Banned
Czasem niższa rozdzielczość daje płynniejszą grę , a jak rywalizujesz o coś więcej w grze to szukasz odbicia postaci w oku ?? grałeś w fife o jakiś puchar czy w Battlefield albo w CS GO ?? ,to wolisz super grafikę czy zero lagów ??? Pięknem jakości 4k zachwycam się np. przy tym https://www.youtube.com/watch?v=ekz6i58kVpI
 

k_sony

New member
ok, ok. Rozumiem Twój punkt widzenia ale postaraj się też zrozumieć mój.
Mając samochód z 300 KM pod maską dostałbyś info, że możesz jeździć tylko z blokadą na 100 km/h. Czułbyś niedosyt prawda?
Mimo wszystko i tak jedziesz ale jaka to jazda...

Rozmowa zboczyła trochę z tematu, więc na koniec dodam, że serwis samsunga twierdzi, że po ich twardym resecie wykonywanym zdalnie wszystko będzie ok. Jak dotąd jest w porządku testuje dalej.
 

k_sony

New member
okazuje się, że serwisowy reset również nie rozwiązuje problemu.
Ktoś ma jakieś sugestie? (oprócz zmniejszania rozdzielczości)
 
Do góry