Menu serwisowe w Samsung ue55MU7052 jak wejść?

lasyk

New member
Witam. Od jutra będę posiadaczem owego telewizora. Kupilem go w neonet lecz niestety będzie to sztuka z wystawy. Sprzedawca zapytany jak długo wisi na ściance i oślepia ludzi po chwili zawahania odpowiedział że około miesiąca. Chciałbym w to uwierzyć, lecz niestety moja podejrzliwa natura mi na to nie pozwala. Chciałbym sprawdzić ile dziesiąt/set godzin ma przepracowane. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wejść w to menu w tegorocznej serii?
 

Maverick7909

New member
Podobno chyba w tych modelach nie można sprawdzić.Skoro kupiłes to po co ci to. Jak będzie miał ze pół roku u nich gra to oddasz im spowrotem? Ciesz się i oglądaj o ile jesteś zadowolony. Mogłeś zamówić przez interner nowy to miał być pewność.
 

lasyk

New member
Zamawiałem online ale na sklepie był tylko jeden egzemplarz z wystawy. Na moje pytanie czy mają na magazynie świeże sztuki bądź czy sprowadza mi takowa dostałem odpowiedź że tak ale już w regularnej cenie a nie promocyjnej. Co dla mnie jest trochę nielogiczne. Co to za różnica? Przecież promocja nie była na dany egzemplarz tylko model. No ale trudno jak ma nabite 600h to ma. Nic nie zrobię.
 
Do góry