MU6102 a obsługa słuchawek bluetooth

dziadeke

New member
Gdzie znalazłeś info o sprzecznych informacjach? Też mam ten tv i według oficjalnej strony nie obsługuje słuchawek, bluetooth działa tylko jako input. Pozostaje kupić konwerter optyka na jacka.
 

adam80

Member
Info ze sklepu samsunga - obsługuje, na stronie samsunga - obsługa słuchawek bluetooth NIE, bluetooth audio TAK. W menu tego TV, w sekcji dźwięk jest opcja wyszukiwania głośnika bluetooth, mam już ten telewizor i nie wiem czy ma sens zakup słuchawek, a nie mam od kogo pożyczyć, mam też KU6400 który według specyfikacji obsługuje słuchawki i opcja wyszukiwania w obu telewizorach jest identyczna, problem w tym że słuchawek potrzebuję do MU6102
 
Ostatnia edycja:

adam80

Member
Może komuś się przyda, ten model obsługuję bluetooth audio, ma też TV Sound Connect i beż problemu współpracuje z soundbarem Samsung przez bluetooth - przynajmniej mój egzemplarz 50MU6102K
 
Ostatnia edycja:

slaviozo

New member
a Jaki sprzęt słuchawek nabyliście? bo wygląda na to że sprzet sprzętowi nie równy. Ja próbowałem sparować bezprzewodowe douszne QC19 ale nie dało rady i te sprzeczne informacje powodują że prawie już chciałem oddac ten TV do sklepu za wprowadzanie w bład.
 
Do góry