Nietypowo blokowanie UE65MU6172

Lepiko

New member
Klient wybrał ten model UE65MU6172, potrzeba jest zablokować maksymalnie wszystko (tuner, wszelkie wejścia (może jakiś PIN)) tzn. ma być wyświetlany tylko obraz z jednego gniazda HDMI blokada po to aby pracownicy nie grzebali w tv i wykorzystywali jak będą sami, jak tv spełni swoje zadanie i nie będzie już potrzebny jako monitor to ma być przywrócona pełna funkcjonalność. Da to się zrobić tym pilotem Smart Control (jeżeli nie to jakim - jakiś zamiennik do pilota serwisowego) wejść w tryb serwisowy - jak wejść i co pozmieniać ma ktoś z was taką wiedzę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli to jest możliwe - to tylko z poziomu serwisowego. Jeśli....???
Nigdy nie słyszałem o takiej potrzebie blokady i nigdy tego nie sprawdzałem.
Jak się zwrócisz oficjalnie do serwisu to dostaniesz odpowiedź.
 

Lepiko

New member
TV ma pełnić funkcję tablicy informacyjnej włączanej o różnych porach dnia i np. zostaje na noc z takim TV ochroniarz gwarantuje że będzie robił wszystko aby go włączyć i na nim coś oglądać. Jak już tablica nie będzie potrzebna to TV ma być ponownie zwykłym TV. Wszedłem w menu serwisowe (Display/Info + Menu + Mute + Power) pilotem aa59-00741a ustawiłem Tuner Not Detected nacisnąłem Power TV się wyłączyło po ponownym naciśnięciu Power TV pracował normalnie
 

Lepiko

New member
Na razie włączyłem tryb hotelowy, a w nim wyłączyłem menu OSD, dźwięk maksymalny na 0, funkcja przycisku z tyłu ustawiona tylko na włączanie i ustawienie sygnału na starcie z gniazda HDMI1 jest to jakieś rozwiązanie ale nie do końca spełnia moje potrzeby, mógłby by być jeszcze do włączenia jakiś pin do wejścia w tryb serwisowy lub jakieś podobne rozwiązanie.
 
Do góry