Samsung UE65MU8002T czy QE65Q7FAM

makus3

Member
Panowie mam wielki dylemat che kupic TV 65 cali samsunga myslalem na poczatku nad jakimis KS ale zostaly juz tylko modele ekspozycyjne :/ dlatego wybralem model UE65MU8002T kosztuje 7999 zl ale przyciagnal moja uwage jeszcze QLED QE65Q7FAM kosztuje 9499 zl i sie zastanawiam czy brac MU8002 czy poczekac jeszcze troche az spadnie z ceny ten QLED i wtedy go brac doradzicie co o tym sadzicie czy warto poczekac ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po pierwsze wejdą już wszystkie modele , więc zwiększy się konkurencja.
Po drugie będzie blisko świąt więc ruszą też promocje i możesz zyskać na oczekiwaniu.
Przypomnij się w listopadzie i dostaniesz cały wykład z cenami.
 

revelare

New member
planuje kupic rodzicom Samsunga bo są przywiązani do tej marki;)....ja stałem sie szczęśliwym posiadaczem Philipsa - po dlugich rozważaniach.

z perspektywy pół roku od czasu jak ten temat został założony - który Samsung byście polecili UE65MU8002T czy QE65Q7FAM? A może jakis inny w cenie do 9000zl?
KSy są juz tylko poekspozycyjne a po drugie KS9500 to curved a taki odpada....
 

revelare

New member
Kiki - wiem i sobie taki kupilem :D
Ale tutaj wiem, że w grę wchodzi tylko Samsung (nie pytaj dlaczego...;)

@barburian - kusisz tym KS9500....gdybys mial info czy są gdzies dostepne jeszcze egzemplarze nie powystawowe to bardzo prosilbym o info na priv... pytałem sie w dwóch sklepach które mają dostępne i niestety wszystkie sa powystawowe....

i drugie pytanie:

bylem w sklepie przed chwila i porownywałem oba TV (UE65MU8002T czy QE65Q7FAM). Q7 wydaje sie być dużo lepiej wykonany jeśli chodzi o obudowe, natomiast w samym obrazie - nie widziałem wielkiej różnicy... a cena - 1,500 tys wiecej....

W sklepie dodatkowo powiedzieli mi, że UE65MU8002T nie różni się niczym od UE65MU7052 oprocz błyszczącej matrycy i nic nie dajacego dodatkowego odświeżania 300hz - czy to prawda?
 

revelare

New member
dzieki! tak więc pewnie ten kupie, chyba ze Barburian ma namiary na jakies KS9500 nie powystawowe;)

a tak juz z innej beczki - i sorry za to, że w tym temacie:

Kiki, jak radzisz sobie w tym Philipsie z obsluga kilku urządzeń? Powiem szczerze, ze jak u znajomych widzialem Samsunga i pilota który jest w zestawie, którym mogą obsługiwać bezproblemowo dekoder ncplus i soundbara JBL to mnie zazdrość zżerała :p

Ja miałem wcześniej Sony'ego i używałem do niego pilota Logitech Harmony Companion, i strasznie denerwujące było to, że bardzo często nie uruchamiał telewizora...Potem wiadomo - jak probowałem ponownie - to TV sie włączał ale za to pozostałe urządzenia sie wyłaczały... :/ i w ogólnym rozrachunku musiałem używać oryginalnych 3 różnych pilotów....
 
Do góry