Zepsuta matryca? [wideo]

wuteka

New member
Cześć,

Zerknijcie na [https:]//youtu.be/_cTJK4XfM44 - nagrałem tam mojego 3 letniego Samsunga - na połowie ekranu pojawiają się widoczne na filmie przekłamania kolorów, takie mruganie - raz czerwony jest czerwony, za sekundę pomarańczowy, itd. Lewa połowa ekranu działa póki co bez zarzutu.

Czy to wygląda na coś do naprawy, czy to całkowicie nieopłacalne?
 

wuteka

New member
Ale nie w linku Twojego filmu.

Robiłeś mu twardy reset ?

Nie w linku mojego filmu? Co masz na myśli?

Tak, robiłem factory reset, nie pomogło. Też myślałem na początku że się***włączył jakiś tryb demo, skoro połowa ekranu wygląda ok, ale nie. Najlepiej błędy widać gdy włącza się***aplikacja youtube, czerwona plansza na cały ekran, z czego połowie bliżej do pomarańczy :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten link jak klikam nie prowadzi do Twojego filmu.
Ale ja zrobiłeś reset to odłączyłeś go na minimum pół godziny z prądu ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O teraz widać.
To spróbuj jeszcze.
Jeśli nie pomoże to wygląda na matrycę i wówczas koszt naprawy raczej nie opłacalny.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Niekoniecznie martyca. U mnie było podobnie , ale w innym miejscu. Wymienili płytkę zasilającą i zasilacz i gra.
Matryce wymienili też , ale z innego powodu nie związanego z tym na filmiku.
 

wuteka

New member
Niekoniecznie martyca. U mnie było podobnie , ale w innym miejscu. Wymienili płytkę zasilającą i zasilacz i gra.
Matryce wymienili też , ale z innego powodu nie związanego z tym na filmiku.

O, nieźle. A jakie to koszty? W sumie jeżeli bym naprawił to tylko po to żeby sprzedać, w przeciwnym razie pewnie będzie się kurzył w garażu aż osiągnie stan "na śmietnik".
 
Do góry