Problem z Samsung ue55js8500

slawkor

Member
Bez reklam
Witam

Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem w swoim tv marki Samsung?

Obraz samoczynnie się rozjaśnia i ściemnia podczas oglądania tv, zarówno z plików zewnętrznych jak i przy oglądaniu z tunera tv?

Może coś z elektroniką lub matrycą? Problem pojawia się nagle i zanika po jakimś czasie. Ciężko to uchwycić.

Tryb ECO wyłączony. Nie ustawiła mi się ostrość przy nagrywaniu bo chciałem szybko złapać ten efekt.

https://youtu.be/12cvxvRDzFw
 
Ostatnia edycja:

slawkor

Member
Bez reklam
Próbowałem, ale cos mnie zwodzą. Mam nadzieję że w końcu dotrą.
Pisalem do samsunga i media marktu.
Cos mi się wydaje ze matryca siada.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

slawkor

Member
Bez reklam
Tv wrócił z serwisu. Wymienili dwie części: płytka zasilająca + zasilacz co wg numerów seryjnych daje ok.1100zł za części + transport i robocizna.
Na szczęście na gwarancji.
Zobaczymy na jak długo.
Jeśli chodzi o serwis to średnio. Naprawa trwała dwa tygodnie, ale jakbym nie zadzwonił to nawet bym nie wiedział, kiedy przywiozą.
Kontakt mailowy zerowy.
 

sodalit1990

New member
Teraz, żeby było śmieszniej po naprawie są martwe piksele, których wcześniej nie było...
Pewnie panel wymienili na gorszy od tego który był w telewizorze.
Najlepiej przeczytaj wątek samsung uwaga gwarancja. Dobrze że telewizor jeszcze na gwarancji.Lepiej w przyszłości kupić produkt innej marki
 

slawkor

Member
Bez reklam
Wg specyfikacji naprawy, panela nie wymieniali. Wymieli płytkę zasilającą i zasilacz. Także nie wiem dlaczego teraz są martwe piksele czarne, oraz świecące na biało na czerwonym i zielonym tle.

http://pokazywarka.pl/cptg5s/
 
Ostatnia edycja:

slawkor

Member
Bez reklam
No i zapadła decyzja o wymianie matrycy. Tylko teraz żeby trafic na dobra sztukę.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

slawkor

Member
Bez reklam
Dziś***serwis w 15***minut wymienił matrycę na nówkę sztukę. Zobaczymy jak teraz będzie grał.
 
Do góry