Samsung Qled TV ze strukturą oka ćmy - czyli innowacje i oskarowe rozwiązania. Pierwsze nagrody Big Deal - dla Qled TV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybór należy do Ciebie.
Ale ja brałbym 55" - tym bardziej, że jesteś bardzo blisko oferty.
Sygnał HD na bardzo dobrym 4K to jest rewelacja.
Wiem bo mam.
Ale to Twój wybór.
 

Marcin Nocoń

New member
Witam wszystkich. Kupiłem nowe mieszkanie i potrzebuje 65 cali na ścianę. Teraz nie wiem co robić. Są dwie opcje. Kredo w Neonecie i SAMSUNG QLED QE65Q7F, czy kupić od znajomego za 4000zł Panasonic 65WT600?? Panasonic w doskonałej kondycji, ale po gwarancji. Co robić?? Świeżak w tych tematach jestem. Proszę o poradę. Z góry dzięki :)
 

FASTT

New member
Jakoś przedewszystkim [emoji6]
A jeśli chidzi o granie na tym TV to jak sobie radzi. Gdzies czytałem że pod tym względem lepiej radzi sobie KS8000

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Jareku

New member
Witam po czwartej reklamacji KS8 zdecydowalem sie nadal na Samsunga i bede miał 65q7c prosty i pytanie brzmi gdzie kupię uchwyt wieszak NO-gap. Szukałem wszedzie i nie ma albo może ma ktoś zbędny za tyanie pieniadze
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
No i kupiłem sobie ostatnio Q7f 55 cali i powiem tak ..obraz tragedia.
Wcześniej posiadalem KS 7000 i obraz na fabrycznych był zdecydowanie lepszy.
Nie wiem co jest nie tak z moim egzemplarzem ale na fabrycznych ustawieniach obraz jest brzydki !
Nie wiem jak mam to opisać ale obraz jest ciągle jasny i rozswietlony .Podobno lokalne wygaszanie im wyższe tym obraz jest ciemniejszy ,u mnie obraz jest rozswietlony i bardzo jasny ciągle, gry na konsolach 4k wyglądają słabo (opcja uhd color wlaczona)nie widać efekty Hdr bo wszystkie sceny są przepalone .
Ktoś gra na tym tv ?,ja jestem rozczarowany jakością i nie wiem czy nie trafiłem na uszkodzony egz.?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Czy ktoś mi powie jak sprawdzić prawidłowe działanie lokalne wygaszanie ,czytałem że ta opcja bardzo przyciemnia obraz ,u mnie obraz jest cały czas bardzo jasny aż za jasny ?
Przypuszczam że może być usterka ,tylko jak to sprawdzić?
 

barburian

New member
Bez reklam
Czy ktoś mi powie jak sprawdzić prawidłowe działanie lokalne wygaszanie ,czytałem że ta opcja bardzo przyciemnia obraz ,u mnie obraz jest cały czas bardzo jasny aż za jasny ?
Przypuszczam że może być usterka ,tylko jak to sprawdzić?


Nie doszukuj się cudów po TV który ma podświetlanie Edge Led i marne lokalne wygaszanie
z małą ilością stref . Czy wyłączyłeś wszystkie polepszacze obrazu i czy TV masz generalnie
skalibrowany ?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Nie doszukuj się cudów po TV który ma podświetlanie Edge Led i marne lokalne wygaszanie
z małą ilością stref . Czy wyłączyłeś wszystkie polepszacze obrazu i czy TV masz generalnie
skalibrowany ?

Problemem okazało się zawieszenie obrazu z Hdr na uhd color .Po restarcie wszystko wyskoczyło i obraz jest bardzo dobry .Po prostu telewizor wysyłał obraz Hdr cały czas mimo że nie było i ciągle było rozswietlone(brak czerni )po resecie wszystko jest ok .Więc temat do zamknięcia. Jestem z obrazu bardzo zadowolony !
Pozdrawiam .
 

Ogame

New member
Witam po czwartej reklamacji KS8 zdecydowalem sie nadal na Samsunga i bede miał 65q7c prosty i pytanie brzmi gdzie kupię uchwyt wieszak NO-gap. Szukałem wszedzie i nie ma albo może ma ktoś zbędny za tyanie pieniadze
Witaj. Miałem podobny problem, nigdzie nie można go dostać. Dzwoniąc na infolinię MediaMarkt mówią że go nigdzie nie mają. Zdziwiłem się że w MediaMarkt w Gdyni na ul.Kcyńskiej jest kilka sztuk na sklepie cena 599 zl.Co do ceny mogę się mylić 599 albo 699zł ale na 99% 599zł
 

cureman

Active member
Bez reklam
Witaj. Miałem podobny problem, nigdzie nie można go dostać. Dzwoniąc na infolinię MediaMarkt mówią że go nigdzie nie mają. Zdziwiłem się że w MediaMarkt w Gdyni na ul.Kcyńskiej jest kilka sztuk na sklepie cena 599 zl.Co do ceny mogę się mylić 599 albo 699zł ale na 99% 599zł

Chyba 6tyś a nie 600zl ?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Niestety ale dochodzę do wniosku że masz uszkodzony konekt box.
Gdy oglądam Netflix czy Youtube z aplikacji w tv obraz bardzo dobry .
Gdy chcę grać na Xbox one X czy ps4 pro (konsole ustawione na 4k )
Gdy w zakładce uhd color włączam 4k obraz robi mi się jasny i gry są bardzo jasne,w jasnych scenach nic nie widać prawie .Widać że po włączeniu uhd color lokalne przyciemnianie robi obraz na bardzo jasny .
Mam nadzieję że Samsung mi wymieni ta skrzynkę
 

Jareku

New member
Mam pytanie czy logo Samsunga to na dole powinno się świecić bo u mnie się nie pali w ogóle. A w modelu ks byla mozliwosc wl/wył tu tego nie widzę w menu bo mam wrażenie że powinno albo w modelu q8c
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Tylko że inna liga przekłada się na dość wysoką różnicę w cenie między modelami , ale jak to w życiu jest nic za darmo .
 
Do góry