Samsung ue55mu7002

adawro

New member
Powtórzę się z pytaniem :)
Obawiam się, że nikt konkretnie nie odpowie. Na wszelki wypadek zamówiłem większy wieszak - taki do 85 cali. Dopiero jak dojechał ten wieszak na ten TV65" to pomierzyłem otwory i dokupiłem cztery śruby(VESA) z podkładkami do TV (bo te w komplecie były za krótkie) i dodatkowe dwa największe jakie przechodziły przez otwory montażowe wkręty z kołkami do betonu (bo te 4 wkręty z kołkami w komplecie jakieś małe mi się wydawały) czyli razem 6 otworów w betonie (wielka płyta). Ale jeśli masz ścianę z cegły to i tak musisz pomierzyć i w sklepie dobrać, byc może potrzebne będą wtedy kotwy chemiczne albo jak cegły są stare to cały stelaż z kątowników montowany do sufitu i podłogi, który jest koniecznością jeśli masz ścianę gips-karton.
 
Ostatnia edycja:

DarkMag

New member
U mnie nie działa ARC. Kabel HDMI jest ok.
W ampli (tx-nr686) wszystko ustawione jak trzeba.
W initial setup - error brak wsparcia dla arc.
W TV anynet+(hdmi-cec) włączone.
Przetestowane trzy kable.
Reset TV i ampli i dalej nie działa.
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
Możliwe że dostaniesz tylko dostęp do ITunes bez obsługi z poziomu tv iPhone ale to tylko spekulacje .zresztą Apple i samsungowi będzie zależało na jak największej dostępności serwisu .
 

harry.wesoly

New member
Robił ktoś aktualizację? Jakieś uwagi? Ja zrobiłem ale moich problemów nie rozwiązała chodzi o efekt pudru po powrocie z trybu "innego niż film" ponownie na tryb film. Jedne co to możliwe że obraz ciut lepiej wygląda na naziemnej hd 1 i 2. Ktoś coś?
 

Grundol2

New member
Mi np po włączeniu tv po chwili wyskakuje komunikat że nie znaleziono najnowszej aktualizacji dla twojego tv mimo wyłączenia w opcjach automatycznej aktualizacji:niewiem:
 

harry.wesoly

New member
U mnie to samo ale tylko w przypadku jak mam nadal podłączony dysk pod usb. Dzieje się tak nawet jak mam wył aktualizacje a z dysku już usunąłem folder z aktualizacją.
 

relakzstyle

New member
Po długiej przerwie znowu od czasu do czasu podczas grania w ps4 pro obraz staje się czarny na 2-3 sekundy.... i po jakims czasie zazwyczaj kilka godzin dzieje się tak ponownie. Czy u was zdarza sie takie cos nadal ? nie wiem moze kolejny kabel HDMI do zmiany?
 

mario.79

New member
Hej. Mam problem. Na swoim 55MU7042 (kupionym rok temu) zauważyłem taką jasną świecącą plamkę którą widać na białym tle i na innych intensywnych kolorach. Reklamować, czekać ? Nie przeszkadza to bardzo ale teraz ciągle patrzę na tą plamkę podświadomie. Co radzicie ?
 

Attachments

  • IMG_20190324_202650.jpg
    IMG_20190324_202650.jpg
    66,7 KB · Wyś: 41
  • IMG_20190324_202727.jpg
    IMG_20190324_202727.jpg
    66,3 KB · Wyś: 40
  • IMG_20190324_202832.jpg
    IMG_20190324_202832.jpg
    66,2 KB · Wyś: 44
Do góry