Samsung ue55mu7002

walosek

New member
A to dziwne bo sam na wlasne oczy widzialem nawet w MU8 ze bapisy wyswietlane sa caly czas nawet gdy nikt nic nie mowi to osttania kwestia jest wyswietlana. To moze pomaga aktualizacja oprogramkwania. Ktos napisal ze na Q7 jest ok. A one maja inne oprogramowanie?
 

andrju75

New member
A to dziwne bo sam na wlasne oczy widzialem nawet w MU8 ze bapisy wyswietlane sa caly czas nawet gdy nikt nic nie mowi to osttania kwestia jest wyswietlana. To moze pomaga aktualizacja oprogramkwania. Ktos napisal ze na Q7 jest ok. A one maja inne oprogramowanie?

Mój Q7F jest wcale nie na najnowszym sofcie bo na 1123.I napisy PL z dysków twardych na filmach chodzą idealnie(tzn.kwestie mówione napisy sie pojawiają i gdy kończy mówić znikają -czyli jak w kinie,a nie ,że tekst cały czas się wyświetla-to jakaś masakra ,co opisujesz).Gdyby coś bylo nie tak to zaraz bez zastanowienia bym go oddał bo fanem tej marki nie jestem.Ale akurat ten Q jest w porządku.
 

walosek

New member
Ciekawe czemu na serii M jest inaczej i napisy są wyświetlane caly czas. Sam widzialem na własne oczy. Szukałem ustawień roznej masci i nic. Najlepsze ze w googlach widze ze nie tylko ja to zauwazylem. Ciekawe co na to sa samsung.
 

drake7

New member
ale po co mam nagrywac? nawet nie wiem jak go tu wrzucić. mówię jak jest, po co mialbym pisac ze jest inaczej. ja i tak nie ogladam filmow z napisami zasadniczo, ale sprawdzilem, zeby zobaczyć czy mam ok, czy tez reklamowac tv
 

gregor_TSK

New member
Również zakupiłem Mu7002 w cenie 4500zl + gratis dodatkowy rok gw i uchwyt na ścianę. Jestem zadowolony, osobiście myślałem, że będzie słabo świecił, ale dla mnie i tak świeci za mocno. W trybie hdr zaleca się ustawić podświetlanie max (20), ja ustawiam max 15 bo mi oczy wypala :) dla mnie obraz żyleta w porównaniu do wcześniejszego tv fhd (2letniego). Oczywiście mówię tu o grach i Netflix. W fhd już takiej kosy nie ma. W tej cenie to dobry telewizor, dodatkowo polecany dla graczy ze względu na niski input lag (ok 19ms).

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

czarek46

Banned
Jeśli chodzi o napisy to radze szukać filmów z wmóxowanymi i nie będzie problemów z osobnymi plikami txt, srt itd..... jeśli ktoś jeszcze nie odkrył kopii filmów w MKV to polecam ogarnać temat wraz z pobieraniem z serwerów hostingowych typu RAPIDU .... A jeśli chodzi o Netflixa to ....dramat ... Dobrze że na allegro można kupic za 1,5pln konto do tego badziewia i potestować . Filmy ? porażka stare tytuły wyciorane w TVP po kilka razy ,,,,, a jakość UHD ?? chyba widzieli ten format ale na pocztówkach , mam filmy w formacie MKV np. Transformers ostatni rycerz - plik 6gb rozmiar 1920x1010 ze średnim bitrate 4-9Mbps i jakośc że aż piksele wyskakują z matrycy ...Polecam strone exsite.pl oraz filmyhd.net filmy w mkv oraz całe kopie płyt nawet w UHD ..... wlasnie kopiuje na pendriva Marsjanina w jakości Uhd z Hdr , a netflix może się bujać ze swoim serwisem za 50-70pln
 

makus3

Member
walosek wyzej napisal ze aktualizacja oprogramowania zalatwila sprawe poza tym ostatnio w rodzinie zostal kupiony mu7002 i nie ma problemow z napisami
 

zlomek

New member
Tv mam juz ponad miesiąc, ogólnie nie lubię oglądać tv i przeważnie poskaczę trochę po kanałach i wyłączam albo obejrze film z pendriva. O ile z tv nic się nie dzieje i spełnia moje oczekiwanie to pilot coraz bardziej mnie denerwuje. Ostatnio podczas przełączania do dołu joyem zaczał trzeszczeć i raczej 2 lat nie wytrzyma. Mowa o czarnym plastikowym.
 

bagieta

New member
Witam.
czy warto dopłacić 7 stów do 55 cali tego Samsunga?
49 MU7002 -3700
55 MU7002 -4400 zeta...brałby z Allegro jak będzie na 20 rat

odległość mam 2,5 od TV...
 
Do góry