Samsung ue55mu7002

panamejra

New member
,,Telewizory z serii MU7002 wyposażone są w dwa tunery telewizyjne, dzięki czemu jednocześnie, na ekranie telewizora i smartfona, można oglądać dwa różne programy." - jak to uruchomić na tablecie lub telefonie mam zainstalowaną aplikacje - Smart View ??. Obecnie do TV jest tylko podłączona naziemna TV

Nie jestem na 100% pewny ale na moją wiedzę chodzi tu szczególnie o tuner satelitarny, jest podwójna głowica i masz możliwość podglądu PIP [okienko podglądowe] bądź nagrywania w czasie rzeczywistym dwóch programów jednocześnie. Z naziemnej tego nie wyciągniesz.
Ja natomiast mam pytanie jak edytować listę programów w Samsung UE55MU7042 za pomocą programu ChanSort.
 

Denon84

New member
Mu7002 nie ma oneconnect chyba jeszcze (tego panelu do kabli zeby wszystko w jednym bylo).

na saturnie jak zrobisz porowananie obydwu nawet nie musisz na displayu robic to masz jakies tam roznice mi one za duza nie mowia bo nie jestem fachowcem.
 
Ostatnia edycja:

panamejra

New member
Samsung UE55MU7042 posiada oneconnect a przecież MU7002 to jest to samo, końcówka zależy od sieci sklepu 02 - saturn, 42 - rtv euro tu jest pilot aluminiowy. Zresztą temat jest tu opisany w tym wątku.
Mam pytanie do fachowców, ile Hz ma UE55MU7042 natywne?
I jak ustawić swoją numerację kanałów w liście ulubionych?
Obecnie mam w liście ulubionych 150 programów TV z paczki Cyfrowy Polsat ale numeracja jest z całej satelity Hotbird
 
Ostatnia edycja:

czarek46

Banned
Ja mam Samsunga 40mu6472 na module CI z UPC i numerów kanałów nie ustawie , tylko 4 listy ulubionych i zmieniam kolejność , np. TVN HD ma numer 7 a Filmbox 468 , TVP Sport HD 555 ,,,, Samsungi podobno tak mają że numeracji nie zmienisz , ale to szczegół ważne aby wszystko ładnie świeciło
 

Denon84

New member
Nie posiada oneconnect mu7002, ze strony saturna co ma w środku (Baterie do pilota , Kabel zasilający , Pilot Samsung Smart Control)
Dopiero mu8002 ma w opakowaniu oneconnecta.

Dziwnie to jest opisane że niby tylko tryb film ma mu7002 a mu8002 tryb film, naturalny i gry a znowu mu6102 ma te tryby chyba nie do konca to podaja dobrze
 
Ostatnia edycja:

andrju75

New member
Witam.Panowie ,to jak to jest z tymi nowymi Samsungami 2017 z one connectem , czy można posortować sobie programy telewizyjne wg własnych preferencji np.discovery na 12 , tvn na 3 , polsat na 4 , tvp1 na program 1 , itd.
Ps.U mnie telewizor będzie podłączony pod kablówkę UPC ( na kartę CI+).A nie chciałbym niespodzianki w stylu : program tvp1 na 101 ,tvp2 na 102 ,tvp sport na 503 itp.
 

zlomek

New member
Kilka osób pytało mnie o ostrość.
Mam obraz z rurki czyli z azartu i na tvp1hd nic specjalnego z ostrością.
Ten sam kanał po przełączeniu na nc+ jest o wiele bardziej ostry i ładny. Więc niby ten sam kanał ale z innego źródła i zdecydowanie lepiej odbiera.
W porównianiu do mojego poprzedniego 46f6640 jest bardziej ostry i ma bardziej biały biały na tych samych ustawnieniach.
 

Denon84

New member
Zapytam ponownie może ktoś udzieli odpowiedz jak zna taka:

CZy ue55mu7002 ma 120hz czy 100hz matryce? bo na displayu 120 a wszedzie mowia/pisza 100hz
 

panamejra

New member
Witam.Panowie ,to jak to jest z tymi nowymi Samsungami 2017 z one connectem , czy można posortować sobie programy telewizyjne wg własnych preferencji np.discovery na 12 , tvn na 3 , polsat na 4 , tvp1 na program 1 , itd.
Ps.U mnie telewizor będzie podłączony pod kablówkę UPC ( na kartę CI+).A nie chciałbym niespodzianki w stylu : program tvp1 na 101 ,tvp2 na 102 ,tvp sport na 503 itp.

Aktualnie jestem po zrobieniu listy kanałów z satelity Hotbird i naziemnej, naziemną ustawiłem sobie pod siebie numeracja leci w kolejności od 1 do 31. Natomiast programy z Cyfrowy Polsat mam posegregowane w liście ale numeracja jest skacząca - przykład: TVP 1 mam jako pierwszy ale numer ma 755.
Jest program do list ChanSort ale tego modelu jeszcze nie obsługuje, nie wiem jak jest pod kablówką może będzie jak w naziemnej :-D

Zapytam ponownie może ktoś udzieli odpowiedz jak zna taka:

CZy ue55mu7002 ma 120hz czy 100hz matryce? bo na displayu 120 a wszedzie mowia/pisza 100hz

napisz na priwa do autora testu który przeprowadził na SAMSUNG MU7000 / MU7002T TEST TELEWIZORA ULTRA HD 2017 120HZ!
 
Ostatnia edycja:

Maverick7909

New member
@Miker88 z Samsunga dostałem odpowiedź, że to jest najnowszy model na 2017 r. i nie ma interakcji głosowej po polsku i co najgorsze nie przewidują aktualizacji do naszego języka
Właśnie co ma wspólnego model do języka tym bardzej wstyd że nie ma pl w najnowszym modelu. Nas zawsze mieli i mają do tej pory za deb..
 

kociokwik

New member
Dzień dobry - rozważam zakup MU7002/MU7052 i potrzebuję pomocy od jego użytkowników. Otóż czy możecie powiedzieć mi jakiej długości jest kabel zasilający oraz kabel do one connecta dostarczany wraz z telewizorem?
niestety podczas wykończenia mieszkania popełniłem błąd w zakresie umiejscowienia przepustu/gniazdek elektrycznych i stąd moje pytanie :)
 

Kris_6

Member
Jaka jest różnica pomiędzy modelem mu7002 a mu8002? Czy warto dołożyć parę stowek do modelu mu8002? Jeśli chodzi o jakość obrazu to jest jakaś różnica czy nie ? Ktoś porównywał
 

beny

New member
WItam
CZy ktos ma moze ustawienia do kalibracji ? poniewaz w tescie jest pare wskazowek ale moze dobrze by bylo to spisac gdzies.
 

Kris_6

Member
Po długim szukaniu tv jednak zdecydowałem się ostatecznie na Samsunga 55 MU7052. Zamówiłem go dzisiaj w neonecie. Jak otrzymam TV to podzielę się wrażeniami ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry