Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > Samsung > Samsung ue55mu7002
Odpowiedz

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
09-06-2017, 02:35
Domyślnie

Potwierdzam - extra telewizor , a po kalibracji super jakość.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Banned

Meldunek: Jan 2011
09-06-2017, 02:36
Domyślnie

Tak, był niedawno test przez "naczelnego" robiony, poszperaj ciut niżej, głębiej, mocniej...

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedź z Cytatem
christoff.w jest offline
Banned

Meldunek: Jan 2011
09-06-2017, 02:42
Domyślnie

Ps.PWI nie jest ważne, ale fakt o 200 mniej na korzyść "nastpcy" czyli MU, ale za to "następca" ma tylko 600 nitów vs 1200 w KS7000, choc jak już poraz setny powtórzę po testerach- spada do około 600 po około 30sek więc remis w tej kwesti a przynajmniej tak się wydaje z suchych danych (?)
PS.Ja bym nie przeplacał, tylko wziął już tańszego ks700 a najlepiej któregoś Oleda bo ceny podobne.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedź z Cytatem
christoff.w jest offline
reklama

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
09-06-2017, 02:47
Domyślnie

Dziwię się też, że te cyferki robią jeszcze na ludziach wrażenie.
Kiedyś LG podawało, że plazma ich ma kontrast 10.000.000:1 a Plazma Pioneera miała tylko 200.000 :1. Z tym, że Pioneer grał 100 razy lepiej.
Papier jest cierpliwy i przyjmie wszystko.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Junior Member

Meldunek: Oct 2016
09-06-2017, 12:33
Domyślnie

Zakupiłem MU7002 ze 2 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony. Nie wykonywałem kalibracji jedynie ustawienia z neta + pokombinowanie tak żeby mi jak najbardziej odpowiadało. Zastanawiałem się do ostatniego momentu czy KS7000 czy MU7000 Ten pierwszy na papierze oczywiście wygląda lepiej. Co przeważyło? Bałem się końcówki modeli KS - zakupienie zwrotu, i rozklejającej się obudowy. MU posiada bardziej matowy metal i matowy tył w przeciwieństwie do KS. MU w moim egzemplarzu ma bardzo dobrze spasowaną obudowę. Jeśli chodzi o jasność to okazało się że 600 nitów mi w zupełności wystarcza. 1 dnia jak testowałem TV to wręcz po jakimś czasie bolały mnie oczy od tego jak świecił. Może jestem bardziej wrażliwy po pracy przed monitorem przez cały dzień ale nie wiem czy chciałbym jaśniejszy efekt HDR. Przy tym wystarczająco mrużyłem gały. W KS jest więcej nitów ale tylko na chwilę i później obraz się zaciemnia. Wolę stały efekt na jednym poziomie niż rozjaśnienia i przygasanie po chwili. Podobno denerwujące podczas oglądania jasnych dłużej trwających scen w filmach. Brak kwantowych kropek i kilka % mniejsze pokrycie kolorów w porównaniu do KS. Czytając te dane też nie chciałem odpuścić. Jednak po ogarnięci MU w domu, obejrzeniu 2 filmów i podłączniu PS4 pro jestem zachwycony i tyle naprawdę mi wystarczy. Mam tylko jedno pytanie. Przy puszczeniu filmu z dysku napisy w formacie SRT nie znikają. To znaczy znikają ale dopiero jak wyświetli się nowa kwestia. Jak w filmie przez 5 min nikt nie mówi to poprzednie napisy cały czas są na ekranie. Sprawdzałem na różnych plikach i są na nich znaczniki zakończenia wyświetalnia. Na LG 7-letnim nie miałem tego problemu z tymi samymi plikami.
Odpowiedź z Cytatem
W1ndy1ndy jest offline
Senior Member

Meldunek: Jun 2010
09-06-2017, 14:51
Domyślnie

Fajna recenzja. Oby częściej ludzie dzielili się wrażeniami na forum.

A jak połączenie internetu? Masz WiFi, czy kablem? Jak ze stabilnością? W moim Samsungu słaba karta wifi to największy minus.
Odpowiedź z Cytatem
vanishHD jest offline
Junior Member

Meldunek: Oct 2016
09-06-2017, 15:13
Domyślnie

Mam podłączone WIFI i działa bardzo dobrze. Czytałem że KS mają czasami z tym problem a ja mam router piętro niżej (w piwnicy) za zamkniętymi drzwiami i TV nie ma żadnych problemów z netem. Ponadto jeszcze słowo o smart, nie instalowałem żadnych dodatkowych aplikacji testowałem na tym co już było i wszystko włącza się w ułamku sekundy, nie zdąże mrugnąć okiem i już jest YouTube to samo z włączaniem i wyłączaniem TV - bardzo szybkie działanie
Odpowiedź z Cytatem
W1ndy1ndy jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania