Samsung ue55mu7002

panamejra

New member
Na jakiej jesteś wersji oprogramowania i czy na właściwej [chodzi mi o model TV]? baterie w pilocie dobre? reset pilota wyciągnij baterie i włóż ponownie, czy amplituner ma funkcję ARC i czy podpiołęś do odpowiedniego HDMI?
 

lasyk

New member
Ktoś pomoże? Nie mogę przesłać obrazu z telefonu na telewizor. Mam poco x3 pro i tv model 7052. Wyszukuje mi TV, próbuje połączyć, na telewizorze jest komunikat że łączy ale nic z tego. Na innym tv Samsunga dokładnie taka sama sytuacja.
 

leszek1976

New member
moduł One Connect padł trzeci raz w ciągu trzech lat

Moim zdaniem One Connect to nędzna tandeta. Wie może ktoś, gdzie to naprawić? Mam w tej chwili dwie uszkodzone sztuki.
 

adawro

New member
Ktoś pomoże? Nie mogę przesłać obrazu z telefonu na telewizor. Mam poco x3 pro i tv model 7052. Wyszukuje mi TV, próbuje połączyć, na telewizorze jest komunikat że łączy ale nic z tego. Na innym tv Samsunga dokładnie taka sama sytuacja.

Spróbuj z innym telefonem. U mnie z TV łączą się Samsungi S8 Xiaomi 10 Lite 5G, oraz Laptopy Lenovo.
Natomiast jeden Xiaomi Note 10 Lite nie potrafi wyświetlić obrazu na TV, dokładnie takie same objawy.
Podejrzewam, że Xiaomi w niektórych modelach smartfonów ma niedorobiony software.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale masz już po gwarancji ?
Ja bym zgłosił się do serwisu Samsunga.
Myślę, że naprawa nie powinna być droga.
 

leszek1976

New member
Ale masz już po gwarancji ?
Ja bym zgłosił się do serwisu Samsunga.
Myślę, że naprawa nie powinna być droga.

Pierwszy raz zepsuł się na gwarancji i wymenili bezpłatnie. Potem zepsuł się jeszcze dwa razy po gwarancji, kupowałem nowe moduły na Allegro, bo trzy razy taniej. Wsparcie Samsunga umywa ręce, mimo że postraszyłem pozwem sądowym. Do tego gwarancja oferowna przez serwis Samsunga za 3 razy wyższą cenę modułu wynosi od 3 do 6 miesięcy, a na Allegro mam roczną rękojmię.

Czy u Was ten moduł też bardzo się grzeje podczas pracy, jak u mnie?
 
Ostatnia edycja:

panamejra

New member
Witam, potrzebuję listę kanałów z TV od kogoś kto używa tylko TV Naziemnej, ja korzystałem kiedyś z tv sat i zostały mi śmieci typu foldery i kanały z cyfrowego polsatu i nie mogę tego wyczyścić a nie chcę robić ustawień fabrycznych.
Jakby znalazła się takowa osoba proszę wrzucić do neta i podać linka za co z góry dziękuję.
Samsung ue55mu7002 soft 1290
 

Wolftomb

New member
Na jakiej jesteś wersji oprogramowania i czy na właściwej [chodzi mi o model TV]? baterie w pilocie dobre? reset pilota wyciągnij baterie i włóż ponownie, czy amplituner ma funkcję ARC i czy podpoiłeś do odpowiedniego HDMI?

Soft najnowszy jaki jest. Baterie zmienione. Złącza są podpięte jak powinno być. Ciekawostką jest jak włączę w amplitunerze ARC to jest cisza. Wystarczy wejść (włączyć) tylko menu i dźwięk się pojawia. Ciekawe co jest zrypane hehe. Kabel tez wymieniony na nowy. Często jest tak, że trzeba wyłączyć telewizor z prądu aby rozpoznał podłączone urządzania bo głupieje i nie rozpoznaje żadnego z nich.
Ja już podziękuję Samsungowi za kompletne olewanie.
 

panamejra

New member
Odświeżam moją prośbę, nikt nie ogląda TV naziemnej?



Witam, potrzebuję listę kanałów z TV od kogoś kto używa tylko TV Naziemnej, ja korzystałem kiedyś z tv sat i zostały mi śmieci typu foldery i kanały z cyfrowego polsatu i nie mogę tego wyczyścić a nie chcę robić ustawień fabrycznych.
Jakby znalazła się takowa osoba proszę wrzucić do neta i podać linka za co z góry dziękuję.
Samsung ue55mu7002 soft 1290
 

NobelM

New member
Proszę. Mam nadzieję że coś widać.
dbfc8d99c88ac0f404b9d85d490b7a63.jpg
2c482a7e116c1db7d3780e86e4d666bf.jpg
a95b0219283a44a1faeb02e552c3210b.jpg
66731962e1982bd20da768f49096f6d0.jpg
68eca4394a0259cbd68fc5e022e11a85.jpg
 

panamejra

New member
Witam, nie chodzi mi o kolejność kanałów tylko o plik rar/zip z zapisaną listą kanałów:
Menu / Ustawienia / Nadawanie / Ustawienia eksperckie / Transfer listy kanałów / Eksportuj do urządzenia USB
@NobelM dziękuję za zainteresowanie.
 

adam81000

New member
Witam
Macie jakieś info czy pojawi sie na naszych tv aplikacja canal plus online? Tym bardziej ze bliźniacza apka canal plus premiery się pojawiła.
I drugie pytanko jaką wersję mamy tizena przy wersji oprogramowania 1290.3?

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka
 
Do góry