Samsung UE55KS9090 problem z odtwarzaniem filmów i telewizji.

Cell

New member
Witam wszystkich.

Chodzi o TV UE55KS9090. Po rozpakowaniu podłączyłem TV z hubem, podłączyłem do neta przez wifi. Wchodząc w aplikacje mam przeglądarka " WebBrowser". Chciałem obejrzeć na nim filmy z CDA i oglądać goldvod ( na obu mam konto premium- jest opłacone). Na cda piszę, że nie może znaleźć filmu a na goldvod " Error loading player:No playable sources found" . Jak dla mnie brakuje wtyczek flash'a ( i jeszcze czego? ). Czy ktoś miał już tego typu problemy? Mógłby mi ktoś pomóc z tym problem?

Z góry dziękuję za pomoc :!:
 

bokciu

Banned
Czy ktoś potrafi rozwiązać ten problem?

Rozwiązanie jest proste. Ściągasz sobie ten film do kompa z netu, następnie zrzucasz na pena którego wpinasz w TV i oglądasz, nie martwiąc się ,że za chwilę streeming zacznie szwankować, wystąpią problemy z buforowaniem, albo padnie sieć z jakiegoś tam powodu i będziesz szału dostawał, że w trakcie najważniejszego zwrotu akcji, musiałeś przerwać seans.
 

Cell

New member
Niestety przeglądarka nie obsługuje Flasha więc nie obejrze na nim tv-online. Na infolinii ***************unga też niewiele się dowiedziałem. Gość stwierdził ,że przeglądarka obsługuje html5, niestety na cda nadal filmy się nie odpalaja. Pozostaje chyba tylko podpiąć jakiegoś box'a albo lapka przez HDMI...
 
Do góry