Telewizor nie jest płynny

Sajonara

New member
Witam, od paru dni jestem szczęśliwym, no może nie do końca szczęśliwym, posiadaczem telewizora SAMSUNG UE50KU6072.
Przechodząc do sedna - W trakcie oglądania, obraz nie zawsze jest idealnie płynny. Nie wiem jak to wytłumaczyć, odtwarza normalnie - jest płynnie, lecz przy niektórych scenach tak jakby ścinał lekko i postacie nie ruszają się w tak idealnej płynności. Nie potrafię powiedzieć od czego to zależy, nie ma też reguły na to kiedy to się pojawia, notorycznie w czasie oglądania. Może się nie znam, ale wydaje mi się że czegoś takiego nie powinno być.
Nie mam jeszcze żadnej telewizji kablowej, oglądałem tylko materiały z internetu (player, ipla).
:x
 

Sajonara

New member
Aktualnie nie mam takiej możliwości. Można coś z tym zrobić teraz czy muszę czekać na telewizje kablową by się przekonać, że wszystko dobrze z telewizorem?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ja mam ok 15 letniego JVC LCD z matryca 50 Hz i zadnych opoznien, przeswietlen, itp. nie mam, eh te nowoczesny TV.... Czym wiecej technologii, tym jakosc obrazu coraz gorsza (przynajmniej w tych tanszych modelach)
 

Sajonara

New member
Technologie odświeżania
Picture Quality Index 1300 Hz

Taką informację znalazłem na temat tego tv. Jak to możliwe więc, że telewizor ma takie ściny?
 
Do góry