Samsung ue40ku6070 - zmiana regionu,nowosc?TV ZA GRANICA

Bieniory

New member
Witam
Wczoraj nabylem w Austrii TV 4K Samsunga-model ue40ku6070.
Przewalalem google :szukaj:,znalazlem magiczne kody z NASA do zmiany regionu jednak:
nie dzialaja a dokladnie metoda MUTE | RETURN | VOL + | CH ^ | MUTE oraz >289<.
Na pilocie nie mam nawet przycisku HUB ;0.
Kombinowalem tez z metoda polityki prywatnosci lecz tam nawet nie ma opcji "nie akceptuje".Tylko akcpetacja albo nie pojdzie dalej.
Przy probie resetu HUB'a a nawet calego TV opcja regionow niemiecka czyli Niemcy,Austria,Szwajcaria.
Czy strzelilem sobie w kolano a samsung sie wycfanil w nowych modelach i te opcje juz nie przechodza?
Widze ze ciezko trafic w PL ten model ..
Chcialbym jakos ogarnac PL apki,moze ktos zna magiczne rozwiazanie?:confused:

OFFTOP
Moze jakis emigrant ma patent na Polskie kanaly w tym tv?Oczywiscie podlaczony pod wifi.
Z gory dzieki za wypowiedzi pomocne wypowiedzi i za te mniej tez :spam::krol:
Pozdro :razz:
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
1. Zrób od początku ustawienia telewizora z wyborem Polski i języka polskiego (menu/brodcastin)
2. Zrób reset Smart Huba.
3. Zastosuj próbowaną już kombinację w momencie pojawienia planszy z akceptacją warunków umowy. Bez akceptacji. Trzeba chwilę poczekać, aby pojawił się wybór krajów.
4. Jeżeli Twoja kombinacja nie pomoże spróbuj z tymi samymi krokami najstarszej: FF, 2, 8, 9, REW.
5. Jeżeli to też nie zadziała spróbuj: Mute, Return, Volume up, Channel up, 289, Mute.
 

Bieniory

New member
1. Zrób od początku ustawienia telewizora z wyborem Polski i języka polskiego (menu/brodcastin)
2. Zrób reset Smart Huba.
3. Zastosuj próbowaną już kombinację w momencie pojawienia planszy z akceptacją warunków umowy. Bez akceptacji. Trzeba chwilę poczekać, aby pojawił się wybór krajów.
4. Jeżeli Twoja kombinacja nie pomoże spróbuj z tymi samymi krokami najstarszej: FF, 2, 8, 9, REW.
5. Jeżeli to też nie zadziała spróbuj: Mute, Return, Volume up, Channel up, 289, Mute.
Wielkie Piwo!
Problem rozwiazany-
Podczas akceptacji regulaminu i pol.prywatnosci poszedł kod >> 289 << ,potem mimo wszystko pp wyborze regionu na PL wyskakuje opcja "Gdzie oglądasz TV?" Nadal miałem 3kraje Niemcy Austria Szwajcaria,klikamy w prawo i pojawia sie opcja kodu pocztowego wpisujemy dowolny kod z PL i ruszaaa! Moze komuś tez sie przyda :)
Super!Jeszcze raz dzięki!!:krol:
 

kraken77

New member
tv samsung zakupiony w niemczech model ue49ku6519 prosba o zmiane regionu zeby wszystkie appl moly poprawnie dzialac mam reg niemcy,austria,szwajcaria wedlug powyzszych postow jakos to nie dziala-dziekuje
 

ARKOT

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam ten sam problem z Samsungiem QLED QE49Q7F zakupionym w Belgii (wyswietlaja sie tylko kraje Beneluxu). Z poprzednim modelem KS9000 nie mialem takich problemow bo wszystkie kody dzialaly. W tym modelu nie ma nawet tradycyjnego pilota (nie ma przyciskow numerycznych). Jesli ktos wie jak go odblokowac to prosze o pomoc. To piewrwszy telewizor, ktory mnie zahamował.
 

wiwdom2

New member
Ja mam ten sam problem z Samsungiem QLED QE49Q7F zakupionym w Belgii (wyswietlaja sie tylko kraje Beneluxu). Z poprzednim modelem KS9000 nie mialem takich problemow bo wszystkie kody dzialaly. W tym modelu nie ma nawet tradycyjnego pilota (nie ma przyciskow numerycznych). Jesli ktos wie jak go odblokowac to prosze o pomoc. To piewrwszy telewizor, ktory mnie zahamował.

Mógłbyś mi powiedzieć jak zmienic kraj na polske w telewizorze ks9000? Mam tylko wybor Wielka Brytania i Irlandia.
 
Do góry