Samsung 32R72B rozjasnienia w gornych rogach

jankes78

New member
Witam, 2 tygodnie temu kupiłem Samsunga 32R72B ostatnio zauwazyłem niewielkie rozjasnienia w gornych rogach (ciemne tło), które znikaja po około 30 min. Czy ktos ma podobny problem, jaka może być przyczyna.
Mogę dokonać wymiany jednak w M M nie ma juz samsungow, w gre wchodza inne firmy np za dopłatą. Co radzicie? Wymieniac czy nie? Jeżeli tak to na jaki LCD (zalezy mi na podobnych parametrach).Prosze o pomoc bo termin wymiany juz w sobote.

Z góry dzieki!
 

bor@s

New member
jankes78 napisał:
Witam, 2 tygodnie temu kupiłem Samsunga 32R72B ostatnio zauwazyłem niewielkie rozjasnienia w gornych rogach (ciemne tło), które znikaja po około 30 min. Czy ktos ma podobny problem, jaka może być przyczyna.
Mogę dokonać wymiany jednak w M M nie ma juz samsungow, w gre wchodza inne firmy np za dopłatą. Co radzicie? Wymieniac czy nie? Jeżeli tak to na jaki LCD (zalezy mi na podobnych parametrach).Prosze o pomoc bo termin wymiany juz w sobote.

Z góry dzieki!
jak się nie zraziłeś do marki, to może podmień go na wersję N, więcej kolorów, to widać. M może już być za droga.
 

jankes78

New member
problemy z LE32R72B

Problem jest taki ze w sklepie mają narazie tylko modele M a ich cena jest znaczna! Wiec musze podjąc decyzje wymieniać czy nie. Chyba zaryzykuje i go zostawie, plamy znikaja po ok 30 min wiec nie jest to tak uciążliwe. Czy ktos reklamował podobną wade ?
 

jankes78

New member
Przypadłosc LCD

NIe bardzo rozumiem, na początku tj. pierwsze 2 tygodnie rozjasnień nie było, są one dosyć widoczne, nie spotkałem sie z tego rodzaju przypadłosciami w innych LCD które ogladałem lub ktore mają znajomi.
Możesz wyjasnić bardziej szczegółowo oipsane przypadłości.


Dzieki
 

jankes78

New member
Chyba dam sobie spokój i zostawie moją maszynke! Rozjasnienia zniikaja po 30 minutach, boje sie że następny egzemparz może mieć gorsze wady!
W M&M powiedzieli że produkcja Samsunga 32R72B została przerwana czy ktoś wie jaki model będzie jego następcą ?
 
Do góry