Pilot bn59 problem - pilot jakby sie zawiesza

C.marcin

Member
Czy może ktoś z Was ma tego pilota i moze sie wypowiedzieć czy on działa poprawnie? U mnie co pare dni jakby sie zawiesza np. Sterowanie dźwiękiem kina domowego oraz pointer. Jak chce zwiększyć głośność to pilot szaleje i jedzie na maksa tak samo przy zmniejszaniu głośności, pointer np. Nie chce sie wyłączyć. Zastanawiam sie czy to wina pilota czy oprogramowania. Moze ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć.
 

szczepan_k

New member
Czy może ktoś z Was ma tego pilota i moze sie wypowiedzieć czy on działa poprawnie? U mnie co pare dni jakby sie zawiesza np. Sterowanie dźwiękiem kina domowego oraz pointer. Jak chce zwiększyć głośność to pilot szaleje i jedzie na maksa tak samo przy zmniejszaniu głośności, pointer np. Nie chce sie wyłączyć. Zastanawiam sie czy to wina pilota czy oprogramowania. Moze ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć.

Witam.
Temat troche odkopany ale czy udało się rozwiązać problem?
U mnie dzieje sie podobnie ale na pilocie od TV LG i nie wiem czy wina pilota czy TV?
 

akinczi

New member
Podobny problem miał znajomy - Okazało się, że miedzy spręzynkami w pilocie od wejścia baterii (+) wkradł się aluminiowy włos (żyłka jak w kablach do ładowarki/słuchawek itp..) który powodował zwarcie i pilot w niektórych momentach szalał.
 
Do góry