Samsung UE 48 J 6200 i UE 50 J 6200

Mysliciel 78

New member
Witam,

po długim poszukiwaniu TV zdecydowałem się na zakup któregoś modelu z tematu.
Początkowo chciałem zakupić 4K ale do 3000 zl wszystkie modele mają matryce 50 Hz.
Te natomiast mają matryce 100 Hz.
Moje pytanie jest nastepujące:
- czym oprócz wielkości i ceny różnią sie oba modele?
- na co zwrócić uwagę przy kupnie - czy lepiej kupić w sklepie stacjonarnym, dokładnie obejrzeć i samemu przytargać do domu, czy zamówic transport ze sklepu i w domu obejrzeć?
- w którym sklepie kupić, żeby można było w razie czego zwrócić: MediaMarkt, Saturn, RTV EURO?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

tsronin

New member
Matryca w tych modelach jest taka sama, oczywiście różni się tylko wielkością. Ja wybrałem 48 cali bo za te 2 cale więcej trzeba zapłacić 200 zł a to już spora jak dla mnie różnica. Ja zamówiłem przez internet i odebrałem sam w sklepie dzięki czemu mogę zwrócić w ciągu 14 dni. W Saturnie kupowałem i na miejscu mi powiedzieli ze mam czas na zwrot 30 dni. Tv miał najnowsze oprogramowanie z maja więc raczej nie lezakuja tv w magazynie. Nie wiem jak w innych sklepach. Od czwartku ma być jakaś promocja że dają soundbary do tv ale jeszcze nie znam szczegółów.
 

Mysliciel 78

New member
Bardzo dziękuje za informacje.
Zamówiłem ten TV przez infolinie z odbiorem osobistym, dzięki czemu zakup będzie traktowany jako internetowy z możliwością zwrotu.
Ale mam jeszcze pytanko:
- czy robić test matrycy w sklepie? czy brać Tv pod pache i do domu?
- podobno taki test jest płatny - ja będę kupował w MM,
- czy jak w domu, bez testu w sklepie, stwierdze martwe piksele to przyjmą mi go z powrotem?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 
Do góry