Samsung UE75JU6400 lub UE75JU6470

AyJay

New member
Witam,

Czy ktoś z was posiada telewizor z tej serii?

Zagranica model z końcówką 70 można dostać go w okolicach 2500 euro, czyli ok 4 tys taniej niż w Polsce 6400. Co wy na to? Różnią się w ogóle czymś te telewizory?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam z końcówką 70 z tego co pamiętam,to jest wersja na Niemcy,Austria.Różnią się tylko zamontowanymi tunerami,pozostałe parametry powinny być identyczne z wersją 6400.
 

AyJay

New member
Możesz napisać coś więcej o tych tunerach? Czy kupując taki TV będę miał jakieś ograniczenia oglądania w Polsce?
 

Metrolog

New member
To już chyba lepiej i taniej kupić sobie w Saturnie 75H6400 po odblokowaniu menu serwisowego można sobie przerobić na 75H6600.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Promocja nie wiele pomoże na 75: - przy 50Hz.
To wolałbym brać 65" 100 Hz np z Ambilightem poczwórnym który optycznie powiększa obraz o 15".
 

AyJay

New member
Chodziło mi o promocję na 75" z 120 Hz matrycą :)

Lub rzeczywiście wezmę 65PUS8601 tylko na razie jednak jest trochę za drogi :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że będą lepsze ?
Ja ich nie testowałem, ale PUS 8601 to jest model pod każdym względem dziś - topowy. I na podstawie danych od użytkowników - wszyscy są bardzo zadowoleni. Model oczywiście z poczwórnym ambilightem da Ci te brakujące cale...
 

WuMike

New member
Bez reklam
PUS8601 ma swoje drobne problemy z pokryciem palety DCI, dobrej, ale nie najgłębszej czerni oraz obrazów w ruchu i w związku z tym uważam, ze lepszy od niego będzie PUS7601, z lokalnymi strefami wygaszania, bodaj 128, a także planowanymi usprawnieniami algorytmów procesowania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W teorii to brzmi dobrze, ale w praktyce wszystkie modele z serii wyższej zawsze maja ustawione wyżej algorytmy dotyczące czerni, płynności i skalowania obrazu.
A DCI ma wyższe pokrycie niż te wymienione poprzednio modele.
 
Do góry