Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

U

usunięte 434899

Guest
Albo to po prostu Samsung...

Skąd mogę zassać 1150 dla mojego KS7500s? Może ten soft rozwiązałby moje problemy z ciągłym logowaniem do youtube...
Póki co, utkwiłem na 1142 i nie pokazuje żadnych nowszych aktualizacji OTA.
 

Zibowski

New member
U mnie w KS7500s niestety wciąż pokazuje oprogramowanie 1142 i "brak nowych aktualizacji".

Oprogramowanie 1154.0 wydane 6.12.2016 znalazłem tutaj:

55 SUHD (4K) Smart TV KS7500 z zakrzywionym ekranem Seria 7 (UE55KS7500SXXH) | WSPARCIE | SAMSUNG Polska


Niestety przy próbie otwarcia pliku, otrzymuję informację o "nieoczekiwanym końcu archiwum"... WTF? Plik z oficjalnej strony producenta...

Mój 49ks7000 po 1142 mocno przybladł. Też aktualnie nie ma dla niego żadnych aktualizacji. Sciągnąłem na laptopa a potem na pendrive ze strony wsparcia Samsunga 1154. Niestety TV nie widzi tego pliku.Chciałbym już odejśc z tego 1142 bo mocno negatywnie wpłynął na obraz a i dżwięk jakby przycichł.
 
U

usunięte 434899

Guest
Oprogramowanie 1154.0 wydane 6.12.2016 znalazłem tutaj:

55 SUHD (4K) Smart TV KS7500 z zakrzywionym ekranem Seria 7 (UE55KS7500SXXH) | WSPARCIE | SAMSUNG Polska


Niestety przy próbie otwarcia pliku, otrzymuję informację o "nieoczekiwanym końcu archiwum"... WTF? Plik z oficjalnej strony producenta...

Zgłosiłem wczoraj sprawę na czacie samsunga. Ponoć problem znany i pracują nad podmianą pliku...
Faktycznie, bardzo czasochłonne zadanie...
 

AMP

New member
Witam serdecznie - jako nowy użytkownik forum :)

Od dwóch dni jestem posiadaczem 60KS7000 - nawet szczęśliwym ;)
0 martwych pikseli, w porządku podświetlenie, nawet obudowa nie odstaje..

Ale martwi i mnie jedno... Płynność

Odtwarzany obraz co jakiś czas (10-15 sek) zwalnia i delikatnie szarpie - obraz przestaje być płynny, po 3sek wraca do nomy. - nie jest to tragiczne ale ewidentnie widać spadek płynności.
Czy spotkał się ktoś z takim problemem? Co może do powodować? Jak sobie z tym poradzić?

Testowane źródła: tv naziemna, film z usb, netflix - w każdym przypadku problem występuje
z kolei na youtube, albo nie zwróciłem uwagi albo problem nie występuje

W ustawieniach nic nie zmieniane.

Proszę o pomoc,
 
Ostatnia edycja:

AMP

New member
Dzięki za odp.

Czyli mam rozumieć, że te modele tak mają? To co nam z tego cudownego upłynniacza jak nie da się go używać... :???:
Czy to kwestia materiału źródłowego?
 

Aksel

Member
To po 1142 były 1150 i 1154 ? Ja widziałem tylko jedną ale o tej drugiej pierwsze słyszę.
Ja jestem na 1142 i tylko raz dostałem monit o aktualizacji która potem znikneła.
 

cris6

New member
Tak zachwalałem tego pilota że już się zrąbał. 4 dni go mam a przycisk kółko w prawo czeszczy i się potrafi nawet przyciac. Co z tym fantem zrobić 4 dni dla pilota to jakaś porażka dla tv za 8 tyś
 
Ostatnia edycja:
U

usunięte 434899

Guest
Miałem dokładnie to samo. Poszedłem do serwisu Samsunga i mi wymienili na nowego.
Poczytaj, gdzieś wcześniej o tym pisałem w tym wątku.

Też mi trzeszczał przycisk w prawo.
Teraz dla odmiany zaczyna trzeszczeć przycisk w dół i chyba zrobię ten sam myk.
 

Graco_32

New member
Mam pytanie do użytkowników KS 8000
U mnie po włączeniu na dowolnym źródle HDMI UHD color nie mam dźwięku z media boxa
Natomiast z dekodera multiroom (srebrny Box) jest dźwięk po włączeniu HDMI UHD color
Dodam że po włączeniu tego HDMI UHd color obraz (kolory) jest lekko lepszy i dlatego drążę temat
Ma ktoś tak?
 

cris6

New member
Miałem dokładnie to samo. Poszedłem do serwisu Samsunga i mi wymienili na nowego.
Poczytaj, gdzieś wcześniej o tym pisałem w tym wątku.

Też mi trzeszczał przycisk w prawo.
Teraz dla odmiany zaczyna trzeszczeć przycisk w dół i chyba zrobię ten sam myk.

To oznacza że ten pilot to pomyłka tyle mam w domu pilotów i nawet po 10 latach smigaja. Nawet mi leży w szufladzie od Samsunga ale nie ma mikrofonu a to dla mnie rewelacja. Można gdzieś taki pilot wysłać czy muszę latać po serwisach
 

magiks33

Member
To oznacza że ten pilot to pomyłka tyle mam w domu pilotów i nawet po 10 latach smigaja. Nawet mi leży w szufladzie od Samsunga ale nie ma mikrofonu a to dla mnie rewelacja. Można gdzieś taki pilot wysłać czy muszę latać po serwisach

U mnie znowu pilot się otwiera jak daję głośnosc w górę lub program w góre :)
 
Do góry