Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozumiem rozgoryczenie, ale to tylko sprzęt i przydarzyć się może jednostkowy przypadek każdej firmie.
 

qqbbaaa

New member
Witam. Czy ktoś posiada jakieś informacje nt. HBO Max? Nie widze w aplikacjach do pobrania? Będzie wspierane?

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

szymbas

New member
U mnie HBO Max jest. Prawdopodobnie u ciebie też się już pojawił. Nawet jak uruchomiłem HBO GO, to pojawił się tam komunikat wraz z przyciskiem do pobrania HBO Max.
 

Aerofan

Member
65KS7000 przez ok 2-3 lata działał OK. Potem już zaczęły się przebarwienia i jaśniejsze plamy przy dolnej ramce. Jak u większości zresztą z tego, co czytałem na forach.
 

remix70

Member
Witajcie
U mnie 55KS7000 przestał przełączać na inne hdmi...Tylko HDMI 1 gdzie mam dekoder Canal+. Na pozostałe Xbox i Nvidia - pojawia się czarny ekran i automatycznie wraca do HDMI 1.
Kupiłem i podłączyłem inne pudełko One Connect i nic...
Będę próbował reset do fabrycznych ale czy to coś da..?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
On ma już "trochę" lat.
Pewnie pomyślał o odpoczynku.
Może jednak czas na wymianę szczególnie gdy przy obecnych jeszcze cenach przed podwyżkami, znajdzie świetne modele.
 

remix70

Member
Po resecie odżył...
Jeszcze trochę się z nim "pomęczę" a potem zmiana na 65 cali. Ale chyba tylko Samsung bo podoba mi się One Connect. I przyjdzie też czas na zmianę Fidelio E6 na coś innego...
 
Do góry