Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dziś , tj. 05 grudnia 2016 r. ukazał się test telewizora firmy Samsung UE65KS8000 na portalu
specjalistycznym hdtvtest.co.uk . Telewizor otrzymał od tego portalu : HIGHLY RECOMMENDED .

Samsung UE65KS8000 Review

Opóźnienie wejścia w trybie Gra zmierzono 20.3 msec , opóźnienie wejścia w trybie HDR (Gra) zmierzono 21.6 msec . :-| Bardzo ładny wynik .
Oczywiście nie znaleziono martwych pikseli , więc telewizor dostarczony został od producenta wyselekcjonowany . W sklepach niestety często jednak trafiają się jednak uszkodzone piksele
w tej serii , sam to "przerabiałem" . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam w serii KS8000 w 65" ? Sorry ale trochę ich przerzuciliśmy i zero tego typu problemów....Jak do tej pory.....
 

barburian

New member
Bez reklam
Ks8000

Witam w serii KS8000 w 65" ? Sorry ale trochę ich przerzuciliśmy i zero tego typu problemów....Jak do tej pory.....


Może nie ma tyle wadliwych egzemplarzy wśród KS8000 ile jest w KS7000 ,ale też jest ich sporo.
W MM w Gdyni stał egzemplarz na wystawie który był nie do sprzedania bo miał wadliwe podświetlanie
W EURO RTV w Gdańsku zwracane KS8000 przy mnie z uwagi na wadliwa matrycę .
W MM Matarnia 75KS8000 na wystawie kilka pikseli wypalonych w TV na wystawie.
Więc się tez trafiają modele z wadami, ale pomijając wadliwe modele to b.dobry telewizor.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Ok wymieniłeś trzy sztuki....Jak sądzisz,że nie ma wadliwych modeli np.w Sony,Panasonic to gratuluję....
 

polaris20

New member
Ok wymieniłeś trzy sztuki....Jak sądzisz,że nie ma wadliwych modeli np.w Sony,Panasonic to gratuluję....
No wymienił 3 sztuki bo akurat na to trafił w sklepie. Pewnie gdyby siedział tam od. Otwarcia do. Zamknięcie tych sztuk byłoby więcej.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Sprzedaje się tych tv naprawdę z 5 razy więcej niż innych marek , input lag w trybie hdr to 21 ms wiec jest na poziome placebo która inna firma to ma ? .
A ze się więcej ich trafia do naprawy to raczej normalne bo więcej ich sprzedano .
Ja mam swojego ju7000 i złego słowa na ten tv nie powiem pod ps4pro sprawuje się wyśmienicie .
 

magiks33

Member
Na mikołaja wyszedł nowy FW na ks7500 i KS7000 Wersja : 1154.0 :) (narazie jest na stronie)
Z drugiej strony dziwi mnie bo FW mają tyle samo MB a serie mają różne PQI ks7000 ma PQI 2100 a ks7500 ma PQI 2200 i Auto Depth Enhancer którego nie ma ks7000 a FW pewnie takie same :)
 
Ostatnia edycja:

magiks33

Member
No wymienił 3 sztuki bo akurat na to trafił w sklepie. Pewnie gdyby siedział tam od. Otwarcia do. Zamknięcie tych sztuk byłoby więcej.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Na bank jest tak jak piszesz tylko może z 10% kupujących sprawdza dokładnie tv przed zakupem, niektórym to nie przeszkadza--po prostu nie wiedzą :)
 
U

usunięte 434899

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry