Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

rafcio76r

New member
Bez reklam
Przekonałeś mnie.
Też czytałem o tym hdr dodatkowo byly opinie ze te nowsze matryce beda mniej trwale.
W Gdyni maja ostatnia magazynowa sztuke niepowystwowa wiec zamowilem ja do siebie do Bydzi.
Do tego jeden pilot.

Myślę, że będziesz zadowolony z zakupu. 7999 zł za dobry TV 65" to naprawdę świetna cena :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Orientuje się może ktoś, czy na ten rok Samsung wypuści godnego uwagi FHD w rozmiarze 65"??? W serii J Kaczogród został pominięty i najwyżej co można było dostać na 120 Hz matrycy to 60J6200 w dodatku z matrycą podobno jakościowo gorszą od tej montowanej w 55J6200.

Na Twoim miejscu zbytnio bym nie liczył na dobre TV FHD w większych przekątnych w nowych modelach. Czy to nam się podoba czy nie, wkrótce będziemy zdani wyłącznie na UHD. Trzeba przy tym uważać na kombinatorów typu pseudo 4K w TV LG (modele niższe od UH7707), bo podejrzewam, że takich kwiatków będzie coraz więcej. Maksymalizacja zysków przy jak najmniejszych nakładach producentów.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Orientuje się może ktoś, czy na ten rok Samsung wypuści godnego uwagi FHD w rozmiarze 65"??? W serii J Kaczogród został pominięty i najwyżej co można było dostać na 120 Hz matrycy to 60J6200 w dodatku z matrycą podobno jakościowo gorszą od tej montowanej w 55J6200.

Ja jestem ciekawy jaką matryce Samsung wpakował do KS7000 w wersji 60". Jeśli jakiś wynalazek jak w 60J6200 od Sharpa, to ja grzecznie podziękuję, bo nie zamierzam płacić prawie 8k za jakieś badziewie. Matryca obok elektroniki to najważniejszy element TV.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja tez czekam na 60KS7000 ale z tymi matrycami może być cyrk. Juz sam nie wiem czy inwestowac w 4k, czy kupić bardzo dobrego J6300. 6500 zl a 3500 zl za 55 cali to jednak jest różnica a obraz na J6300 jest bardzo dobry.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie , zdecydowanie inwestować w 4K.
Poczytaj wszystkich którzy kupili - o ich wrażeniach nawet kanałów SD.
Firmy już odrobiły lekcje.
 

vigoo

Banned
A może lepiej kupić dobry FHD (dopóki jeszcze są), niż zawracać sobie głowę jakimiś 4K, HDRami, paletami kolorów i innymi wodotryskami. Jeszcze nie teraz...
 

eres72

New member
Sorry, ale nie będę specjalnie jechał 150km do Wawy, żeby obejrzeć TV. Po drugie cenę mają z sufitu 7499 zł za wersję 55" to kpina z klienta. W innych sieciach RTV Euro Agd i Media Expert za 6499 zł, ale tylko na zamówienie. W Kielcach, Skarżysku Kam. i Piotrkowie i Łodzi w MM nie mają.
nikt Ci nie każe jechać - napisałem po prostu, że nie są wirtualne
tak samo jak nikt nie zmusza Cię do zakupu jeśli cena Ci nie odpowiada
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Zdecydowanie , zdecydowanie inwestować w 4K.
Poczytaj wszystkich którzy kupili - o ich wrażeniach nawet kanałów SD.
Firmy już odrobiły lekcje.
Trochę tego przetestowalem w sklepach na różnych modelach i w rozmiarze 55 różnicy po skalowaniu treści obrazu z 3 metrów nie widzę.

A może lepiej kupić dobry FHD (dopóki jeszcze są), niż zawracać sobie głowę jakimiś 4K, HDRami, paletami kolorów i innymi wodotryskami. Jeszcze nie teraz...
Masz rację, zanim uhd zadomowi się w polsce dużo czasu upłynie. Nie mówiąc juz o treściach hdr a inwestowanie w zakup odtwarzacza uhd za 2k i filmow po 150 za sztukę mija się z celem. No chyba że ktoś nie ma co z pieniędzmi robić.
 

januszmk

New member
Poza tym jak pokazał test KS8000 na sąsiednim forum HDR jest mocno naciągane (pełna jasność możliwa tylko przez chwilkę).

można wiedzieć co to za forum? czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy różnica pomiędzy KS8000 a KS8000L to tylko podstawka? Jaka jest różnica pomiędzy KS7000 a KS8000?
 

zabek930

New member
Mam pytanie odnośnie do tunera w 55ks7000, mianowicie czy posiada on dvb-t2? Na niektórych stronach w ogóle nie jest to wymienione (samo dvb-t), na oficjalnej stronie samsunga jest napisane dvb t-2 (ready), jeszcze gdzie indziej jak np. w tym porównaniu, które wstawił kiki jest napisane że ma. Mógłby ktoś mnie oświecić w tym temacie? I o co chodzi z tym "ready", jakaś aktualizacja będzie przewidziana softu? Dzięki wielkie.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Szkoda, że nie dostaniesz 60KS7000. To jedyny model z serii, co do którego nie ma pewności, jaka matryca w nim jest, a mógłby być ciekawą alternatywą dla 58DX750 Panasa.
 
Do góry