Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Davide

Member
Oddałem Tv do Saturna na gwarancję rękojmi i napisałem, że to czwarty już TV który posiadam od miesiąca i albo chce zwrot kasy albo tv większy to oddali mi pieniądze. Zastanawiam się teraz czy kupić kolejny ks7000 czy mu7002
 

pietas

New member
hmmmm

Jest tutaj ktoś kto odpowie na moje pytanie?

tak podobno też na to cierpią musisz posprawdzać , pisali chłopaki o ramkach i obudowach ja oglądałem w sklepie obudowa odłaziła ks9000 , ale tym się nie przejmuj musisz poszukac dobrego modelu i tv lux , zakrzywiony jest normalnie , troszeczkę poszukaj unboxing w yt będziesz widział
 

Aksel

Member
Tak nawiasem nie kupujcie zakrzywionych bo to absolutnie nic nie daje poza tym że są droższe. Może jakby tv miał z 100 cali to tak ale przy 55' siedząc nawet przed tv nic nie daje. Chwyt marketingowy. Piszę to jako posiadacz 7500. Testowałem w grach filmach itd. Wręcz zakrzywienie działa na niekorzyść bo gorsze kąty.
 

pietas

New member
:)

Ustawienia można zapisać w formie jakiegoś pliku na dysku zewnętrznym? Na jakiej zasadzie? To jakiś plik "wsadowy", który potem ustawi wszystko jak było?

nie ma takiej możliwości , fotki telefonem sobie zrób mi chodziło i sobie poustawiasz all tak samo co miałeś do obrazu , 2 min roboty :)
 

hennepin78

New member
Samsung przyznał mi rabat 300 zł bo otrzymałem TV w poniedziałek a miałem w ubiegły piątek, nowiutki KS9500 wyszedł więc 9699 zł :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Tak nawiasem nie kupujcie zakrzywionych bo to absolutnie nic nie daje poza tym że są droższe. Może jakby tv miał z 100 cali to tak ale przy 55' siedząc nawet przed tv nic nie daje. Chwyt marketingowy. Piszę to jako posiadacz 7500. Testowałem w grach filmach itd. Wręcz zakrzywienie działa na niekorzyść bo gorsze kąty.

Myślę, że przed wyborem ekranu - prosty czy zakrzywiony, bezwzględnie należy przeprowadzić testy w sklepie, aby ocenić czy krzywizna ekranu nie będzie nam przeszkadzać. Kupowanie w ciemno zakrzywionego może (oczywiście nie musi) zakończyć się rozczarowaniem. Ja sam początkowo nastawiałem się nad wersją zakrzywioną, ale po kilku testach w sklepach doszedłem do wniosku, że w grę wchodzi wyłącznie ekran prosty. Kupiłem więc prosty.
 

andrzeej

Member
Jadę wlłasnie zobaczycć 55ks7500 jesli mi przypasuje i bedzie ok to weznę z tej promo w euro rtv.
Miałm się wstrzymać jeszcze i kupić pózniej z seri mu7000 ale wychodzi że są gorsze więc nie ma na co czekać.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Jeżeli 1000 zł nie stanowi do dla Ciebie większego problemu to ja proponowałbym dołożyć i wziąć KS9000. To zupełnie inna klasa wykonania telewizora.
 

Aksel

Member
Jadę wlłasnie zobaczycć 55ks7500 jesli mi przypasuje i bedzie ok to weznę z tej promo w euro rtv.
Miałm się wstrzymać jeszcze i kupić pózniej z seri mu7000 ale wychodzi że są gorsze więc nie ma na co czekać.
Kupowanie 7500 zamiast 7000 jest bez sensu chyba że w tej samej cenie. Piszę to jako posiadacz 7500. Zakrzywiony ekran ABSOLUTNIE NIC NIE DAJE przy takim rozmiarze!!
 

andrzeej

Member
Płaski ich już nie ma a tego cena jest taka sama jak płaskich

Edit jest moc.... w porwaniu do mojego f6500. Jest dobrze....:)
 
Ostatnia edycja:

andrzeej

Member
Mam pytanko Czy odpalając plik z HDR Lub YouTube z HDR nie powinien mi wyskoczyć napis w góry że tv wchodzi w tryb HDR? Widzę że telewizor jest w trybie HDR ale brakuje mi tej informacji kiedyś jak testowałem ten sam telewizor w sklepie a owa informacja pojawiała się.
 

FoX88

New member
Mam pytanko Czy odpalając plik z HDR Lub YouTube z HDR nie powinien mi wyskoczyć napis w góry że tv wchodzi w tryb HDR? Widzę że telewizor jest w trybie HDR ale brakuje mi tej informacji kiedyś jak testowałem ten sam telewizor w sklepie a owa informacja pojawiała się.

Przy odpaleniu gry w HDR wyskakuje taka informacja, natomiast przy Netflixie/Amazonie/YouTube nie ma nic co by sugerowało wejście w HDR poza zmianą właśnie ustawień i skoku podświetlenia oraz reszty ustawień zgodnie z początkowymi albo zmienionymi później przez Ciebie oglądając coś w HDR.

Natomiast jeśli odpalasz jakiś plik 4K HDR z dysku, to z tego co kojarzę powinna jednak być informacja, że jest to 'HDR' po wciśnięciu głównego przycisku na pilocie.
 
Ostatnia edycja:

pietas

New member
hej

Jak myślisz czy jest sens w poszukiwaniu KS i ryzykowaniem ze ten bedzie dobry. rowniez nie widze sensu kupowania MU... Lubie Samsunga przez ten Connect Box jak to sie nazywa i przez system. Android itp strasznie mnie drazni

Powiem ci tak z ks7000 będzie pewnie ciężko bo one prawie wykupione wszędzie , zostały zwroty i buble przeważnie ,sam widzisz ze masz 4 i lipa , jeśli znajdziesz dobrego to brać bez zastanowienia albo troszkę dorzucić i wyższą serwie wziąć ks8000 ,ks 9000 z tych to raczej jeszcze znajdziesz może jakąś nówkę sztukę bo one ciężej schodziły . Co do MU to nie polecam pisał ci kolega ze MU7 ma gorsze parametry niż ks(brak filtra QD) wiec to szczał w stopę i to swoją ,moim zdaniem za dużo byś teraz stracił bo ceny z kosmosu :( więc jak chcesz coś z nowej serii to poczekać do grudnia i sobie kupisz q7 w przyzwoitej cenie jak cię nie pili

to tylko moje skromne zdanie :)
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-suhd-ue55ks9000-curved.bhtml
 
Ostatnia edycja:

andrzeej

Member
Hej jak sprawdzić na tym małym pilotem jakość odtwarzanego materiału w serwisie Netflix... brakuje mi tu przycisku na pilocie przycisk info.
 
Do góry