Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

xgrzesx2

New member
Mam problem z TVN Player. Chce obejrzeć serial ale nie ma aktualnych odcinków ktore sa widoczne w aplikacji na androida. Czy mozna jakos odswiezyć listę odcinków aby pojawiły się najnowsze ?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

xgrzesx2

New member
Chciałem się zarejestrować w programie Samsung Concierge. Na stronie trzeba podać 15 znakowy numer seryjny zakończony literą natomiast numer seryjny TV ma 14 znaków (bez litery na końcu). Mieliście 15 znakowy numer seryjny ?
 

skopek69@wp.

New member
Auto dostajemy w formie użyczenia. Wybieramy sobie dowolny model ze stajni BMW i taki samochód zostaje nam dostarczony w umówionym terminie w wyznaczone przez nas miejsce. Jest to wszystko darmowe. Ja akurat wybrałem X6, która była fabrycznie nowa, miała przebiegu 200 km. 3 litrowy diesel, ok 300 KM. Auto było w pełni zatankowane. Limit 1000 km. W sumie 8 dni testowania.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Auto dostajemy w formie użyczenia. Wybieramy sobie dowolny model ze stajni BMW i taki samochód zostaje nam dostarczony w umówionym terminie w wyznaczone przez nas miejsce. Jest to wszystko darmowe. Ja akurat wybrałem X6, która była fabrycznie nowa, miała przebiegu 200 km. 3 litrowy diesel, ok 300 KM. Auto było w pełni zatankowane. Limit 1000 km. W sumie 8 dni testowania.
W regulaminie jest napisane że 4 dni. Szkoda tylko w ciągu 30 dni trzeba zarejestrować się..

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

skopek69@wp.

New member
Regulamin regulaminem, a życie życiem. Byłem podobnie zdziwiony, ale raczej nie miałem ochoty oponować w tym przypadku :). Uważam, że każdy kto kupił KS w rozmiarze 65 i wyżej, powinien spróbować.

W przypadku promocji cashback też w regulaminie podane były konkretne daty, a w rzeczywistości - wiem po sobie, realizator promocji nie do końca się ich trzymał.
 

kosa666

New member
Chciałem się zarejestrować w programie Samsung Concierge. Na stronie trzeba podać 15 znakowy numer seryjny zakończony literą natomiast numer seryjny TV ma 14 znaków (bez litery na końcu). Mieliście 15 znakowy numer seryjny ?

Wejdź w pomoc techniczną w telewizorze, tam chyba kontakt SAMSUNG - i masz te 14 znaków + dodatkowy na końcu (u mnie była to litera W)
 

seba697

New member
czy w tym modelu UE55KS7000
da sie wyłączyć ekran ?
dokładnie chodzi mi o to ze jak na przykład słucham mtv to chciał bym wyłączyć obraz
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Regulamin regulaminem, a życie życiem. Byłem podobnie zdziwiony, ale raczej nie miałem ochoty oponować w tym przypadku :). Uważam, że każdy kto kupił KS w rozmiarze 65 i wyżej, powinien spróbować.

W przypadku promocji cashback też w regulaminie podane były konkretne daty, a w rzeczywistości - wiem po sobie, realizator promocji nie do końca się ich trzymał.
Niestety, dostałem odpowiedź od Samsunga:
"Uprzejmie informujemy, że Państwa zgłoszenie zostało odrzucone. Powodem odrzucenia zgłoszenia jest zakup produktu objętego Programem w okresie innym niż wskazano w regulaminie tj. po 26.06.2017 r. "
 

Artison

New member
Cześć Panowie!
Telewizor po wymianie matrycy i korekcie ramki..ramka ok
Co do matrycy..jeden bad pixel w prawym górnym rogu(bardziej widoczny) i pewnie ze 2-3 jeszcze mógłbym dodać ale to bad pixele bardzo słabo widoczne(Szare- nie wiem jak to nazwac,ale trzeba się naprawdę wpatrzeć). i kolejny raz "zabrudzenie" w samym prawym rogu..słabo widoczne przy włączonym tv ale jednak..Pan kolejny raz spisał protokół i powiedział że przekaże szefowi co z tym zrobić.Narazie czekam na telefon z serwisu, ale zdecydowałem że zostawiam to tak jak jest..Z jednym bad pixelem przezyje(tym widocznym),zabrudzenie też ledwo widoczne(to możliwe podczas wymiany matrycy?).Nie mam już sił na to..a dostać kolejnej gorszej matrycy bym nie chciał.Nie zmienia to faktu że nie dziwię się ludziom którzy są dociekliwi i chcą mieć wszystko doskonałe płacąc nie małe pieniadze za coś.Samsung w moich oczach stracił wiele(jeśli chodzi o tv).Jeśli kiedyś kupię kolejny tv to będzie to sony któremu zawsze byłem wierny ,a którego jakość wykonania swoich produktów jest zawsze doskonała.Sam obraz ks 7000 jest świetny..ale reszta cóż..Ostatni tv od samsunga:).Pozdrawiam!
 

Metrolog

New member
To zabrudzenie może też być wadą matrycy jeśli nim faktycznie jest to będzie widoczne identycznie na wszystkich kolorowych planszach.
 

bartmaz

New member
Bardzo proszę o pomoc. Czy telewizor KS7000 rzeczywiście ma matrycę 120 hz? Mówią tak wszystkie testy (HDTV również), specyfikacje i sprzedawcy. JEDNAK. Gdy zadałem to pytanie oficjalnie Samsungowi, odpowiedzieli, że mi nie powiedzą, bo nie mają takiego obowiązku!

W Windowsie mogę ustawić max. odświeżanie 60 hz, piłka nożna wygląda bardzo słabo (artefakty dookoła piłki), na skokach narciarskich podczas ruchu narty rozdwajają się. Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy KS7000 a innymi tv 60 hz, jakie miałem. Twierdzę zatem, że zostałem po prostu przez Samsunga ordynarnie oszukany.

Inne wady tv: kilkanaście bad pixeli, pożółknięcie na lewej i prawej krawędzi widoczne podczas oglądania, rozklejająca się obudowa. Nie mogę się doczekać, kiedy pozbędę się tego śmiecia (zaraz po premierze tv z 2017 r).

Co z tym odświeżaniem? Jeżeli rzeczywiście jest 60 hz, dla mnie to grubsza afera.
 

xgrzesx2

New member
Mam myszkę bezprzewodową która działa na fale radiowe (odbiornik USB) oraz na Bluetooth. W jaki sposób podłączyć ją do telewizora ? Po włożeniu odbiornika na USB telewizor jej nie wykrywa. Na Bluetooth też nie wiem jak sparować bo po wejściu do menedżera urządzeń wejściowym jak robię dodaj klawiaturę bluetooth lub pada to nie znajduje urządzenia.

Edit:
Gdzieś wyczytałem, że nie można korzystać z myszki bluetooth jeśli korzysta się z SoundConnect a ja mam podłączonego SoundBara za pomocą SoundConnect więc możliwe że dlatego nie znajduje myszki po bluetooth. Jak podłączyć ją zatem w trbie komunikacji radiowej. Telwzior powinien wykryć myszkę po włożeniu nadajnika do portu USB ?
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Cyt:Co z tym odświeżaniem? Jeżeli rzeczywiście jest 60 hz, dla mnie to grubsza afera.
No i wyszło szydło z worka, wydało się koniecznie napisz do Antoniego M.On powoła komisję,wyjaśnią, Ty sam nie masz szans ?
 

kv77

New member
Co z tym odświeżaniem? Jeżeli rzeczywiście jest 60 hz, dla mnie to grubsza afera.

Telewizor ma matrycę 120hz co jednak nie zmienia faktu, że ma problemy z płynnością. U mnie Samsung po kolejnej reklamacji w końcu pozwolił na oddanie TV (to był główny powód ostatniej reklamacji). Wcześniej miałem wymienioną płytę główną i matrycę (z powodu braku płynności i bad piksela). Jutro się z nim żegnam i z firmą Samsung (wreszcie :lol:).
 

sodalit1990

New member
Cześć Panowie!
Telewizor po wymianie matrycy i korekcie ramki..ramka ok
Co do matrycy..jeden bad pixel w prawym górnym rogu(bardziej widoczny) i pewnie ze 2-3 jeszcze mógłbym dodać ale to bad pixele bardzo słabo widoczne(Szare- nie wiem jak to nazwac,ale trzeba się naprawdę wpatrzeć). i kolejny raz "zabrudzenie" w samym prawym rogu..słabo widoczne przy włączonym tv ale jednak..Pan kolejny raz spisał protokół i powiedział że przekaże szefowi co z tym zrobić.Narazie czekam na telefon z serwisu, ale zdecydowałem że zostawiam to tak jak jest..Z jednym bad pixelem przezyje(tym widocznym),zabrudzenie też ledwo widoczne(to możliwe podczas wymiany matrycy?).Nie mam już sił na to..a dostać kolejnej gorszej matrycy bym nie chciał.Nie zmienia to faktu że nie dziwię się ludziom którzy są dociekliwi i chcą mieć wszystko doskonałe płacąc nie małe pieniadze za coś.Samsung w moich oczach stracił wiele(jeśli chodzi o tv).Jeśli kiedyś kupię kolejny tv to będzie to sony któremu zawsze byłem wierny ,a którego jakość wykonania swoich produktów jest zawsze doskonała.Sam obraz ks 7000 jest świetny..ale reszta cóż..Ostatni tv od samsunga:).Pozdrawiam!

Oglądałem ten telewizor w sklepie .Wygląda ładnie, cienka obudowa ale jakość wykonania słaba.Nawet w sklepie zauważyłem jeden martwy piksel na ekranie KS7000 . Wcześniej przeczytałem informacje w tym wątku i UWAGA SAMSUNG GWARANCJA.Kupiłem lepszy telewizor czyli Panasonica TX-50DX700E
 

barburian

New member
Bez reklam
Afera

Cyt:Co z tym odświeżaniem? Jeżeli rzeczywiście jest 60 hz, dla mnie to grubsza afera.
No i wyszło szydło z worka, wydało się koniecznie napisz do Antoniego M.On powoła komisję,wyjaśnią, Ty sam nie masz szans ?


Gdzieś czytałem w zagranicznej prasie iż bad pixele oraz pękająca obudowa czy ramka występuje
w wyniku niewłaściwego transportu i zderzenia z brzozą, ewentualnie wypicia zbyt dużej ilości
soku z brzozy.
 

bartmaz

New member
Cyt:Co z tym odświeżaniem? Jeżeli rzeczywiście jest 60 hz, dla mnie to grubsza afera.
No i wyszło szydło z worka, wydało się koniecznie napisz do Antoniego M.On powoła komisję,wyjaśnią, Ty sam nie masz szans ?

Masz jakiś problem? Najwyraźniej.

Proste pytanie do Samsunga: jakie jest odświeżanie mojego telewizora. Prosta odpowiedź. Ale nie, nie powiedzą mi. Sprawa jest podejrzana - dlatego twierdzę, że telewizor ma 60 hz. Nie potrafię tego sprawdzić sam. Ustawienia ekranu w Windowsie - 60 hz. Testufo.com pokazuje 60 hz. Płynność obrazu bardzo słaba.
 
Do góry