Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Kasio

Member
Na pierwszy rzut oka zauważyłem, że znikły "chińskie znaczki" z Youtube. Wkońcu aplikacja działa poprawnie. A co do reszty nie jestem pewien. Znając życie jak doszło do jakiś zmian w FW były to zmiany kosmetyczne. Dokładnie powinno się wszystkim ukazać info o aktualizacji, a nie jakieś bawienie się z poziomu pendka. ;)


Znalazłem tylko takie info o nowym FW
Firmware update 1165


- Model : KU6290, KU6300, KU630D, KU6500, KU650D, KU6600
- Version : 1165.0
- Improved usability 1. Improved browser performance 2. Improved app performance 3. Improved stability 4. Improved usability of input devices


a co do YouTuba to nic sie nie zmieniło playlisty nadal sie po pewnym czasie nakładają,jedynie gdy wystapi taka sytuacja działaja statystyki dla nerdów,a nie działały.
 

pietas

New member
Cześć wszystkim!

Od kilku dni jestem posiadaczem modelu UE55KS7000 zakupionym w EURO i mam kilka pytań:

1. Pojawił mi się nagle 1 niebieski pixel - reszta jest ok, ale czy jest to podstawa, aby oddać TV?
2. Nawiązując do pkt 1 czy puszczenie specjalnego filmu na YT, który podobno naprawia wypalone lu zablokowane pixele naprawi problem czy może pogorszyć (pojawienie się większej ilości)?
3. Czy są szanse na podłączenie headsetu 2.0 od playstation pod ten TV? Próbowałem kilku wariantów (podłączenie nadajnika pod TV lub OneConnect, podłączenie przez USB itp.) ale bez skutku - TV go nie wykrywa. Oglądałem filmiki, gdzie w ustawieniach eksperckich należało aktywować bluetooth, ale mam to normalni włączone.

Dzięki za pomoc! :)
1- wzuć fotkę , świeci na każdym tle ?
2- można próbować ale raczej nie pomoże , i tak może pogorszyć sprawę , dwie strony medalu...
3- nie ma , podepnij na kabelku , ale wtedy chodzi tylko stereo, tylko taka opcja
 

fausto1

New member
Bez reklam
Podzieli się ktoś ustawienia pod ps4 pro oraz pod filmy ? Mam już dosyć ciągłe grzebania w ustawieniach. Używacie trybu gra ?

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

Aksel

Member
Każdy tv ustawia się indywidualnie. Zresztą jaki sens brać ustawienia od kogoś? Przecież to Tobie ma się obraz podobać. To że ktoś lubi lody malinowe firmy X nie znaczy ze Ty też je polubisz.
 

xgrzesx2

New member
Zastanawiam się nad powieszeniem na ścianie 60KS7000.
1. Jaki polecacie uchwyt do 60KS7000 ? Gdzieś czytałem, że ktoś kupił i średnio pasował, trzeba było jakieś dystanse zakładać.
2. Na jakiej wysokości powinien być środek ekranu przy oglądaniu z odległości ok 2.5 ? Czy środek powinien być na wysokości oczu ? Jeśli tak to wychodzi mi, że środek telewizora powinien być na wysokości 100cm czyli od podłogi do dolnej ramki będzie 60cm, czyli dosyć nisko ...
 

Malix7

Member
Ja mam 58" 65cm od podłogi i jest ekstra, podziwiam ludzi co wieszają tv na środku ściany i później z głową do góry muszą oglądać.
 

Zubik_2006

New member
Aby nie męczyć oczu (i karku) górna ramka TV na wysokości oczu.
Zaraz ktoś napisze, że w jego 75" TV musiałby stać na ziemi - znaczy kupiłeś za duży TV :roll:, albo siedzisz za nisko :roll:. Ta wysokość nie sprawdza się podczas oglądania TV np. na leżąco - wówczas TV można wieszać (stawiać) wyżej.
 

Kasio

Member
Ja mam 65" dolna ramka 80cm od podłogi ,wiekszość kanap,wersalek,foteli i innych cudów ma siedzisko na wysokości około 40cm,i tak jest wg moich preferencji OK
 

bozar

New member
Mam głośniki Edifier S1000DB podłączone przewodem optycznym.

Problem jest taki - że dźwiękiem głośników mogę sterować tylko za pomocą pilota głośników, a nie tego od telewizora. Jest na to jakiś patent? Chciałem przeprogramować pilota Smart Control, ale tu jest kolejny problem - system zna tego producenta (Edifier), ale nie ma mojego modelu głośników, nie ma żadnego modelu głośników na liście kina domowego. Oprogramowanie mam aktualne.
 

rees

Member
Problem jest z głebokościa otworów na śruby w 60Ks700 jak i 65" czy 55". Samsung dołącza w zestawie akcesoriów takie spacery / tuleje i sugerje śruby M8 45 cm. Tyle że łatwo kupić śruy M8 40 cm (za krótkie) i 50 cm (za długie)
a nie 45 cm. Ja przyciąłem tuleje o jakąś 1/3 i wsadziłem śruby 40 cm. Trzyma się ok.
 

skopek69@wp.

New member
Wiecie, że użytkownicy telewizorów Samsung serii KS <65' w ramach programu Samsung Concierge mogą dostać w użyczenie samochód marki BMW
Ja jestem właśnie po 8 dniowym darmowym testowaniu całkowicie nowego auta BMW X6 w ramach tego programu. Polecam ! :) Było super.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Wiecie, że użytkownicy telewizorów Samsung serii KS <65' w ramach programu Samsung Concierge mogą dostać w użyczenie samochód marki BMW
Ja jestem właśnie po 8 dniowym darmowym testowaniu całkowicie nowego auta BMW X6 w ramach tego programu. Polecam ! :) Było super.
Właśnie czytam o tym. Jak to jest z tym bmw w jaki sposób je dostajemy?

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

kosa666

New member
Wiecie, że użytkownicy telewizorów Samsung serii KS <65' w ramach programu Samsung Concierge mogą dostać w użyczenie samochód marki BMW
Ja jestem właśnie po 8 dniowym darmowym testowaniu całkowicie nowego auta BMW X6 w ramach tego programu. Polecam ! :) Było super.

1. Gdzie o tym można poczytać?
2. Czy 65 i więcej, czy ponad 65? (mam równo 65 i nie wiem czy się łapię) :|
 

fausto1

New member
Bez reklam
Ehh szkoda że w ciągu 30 dni trzeba się było zarejestrować

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 
Do góry