Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Artison

New member
dzięki za odp, serwis już zabrał tv..pokazałem im te "zabrudzenia" w dwóch miejscach,odklejającą się ramkę w przednim rogu.. pan zrobił zdjęcia swoim aparatem cyfrowym(wątpię że coś uchwycił) i stwierdzili że matryca do wymiany.Na temat bad pixeli rzucił że może być ich kilka,świecących na czrnym tle ani jednego..Napisałem z ciekawości do samsunga apropos bad pixeli i faktycznie na jasnym tle do 8, na czarnym ani jednego świecącego.To jakaś porażka,już nie kupię żadnej nowej elektroniki..jestem ciekaw jaki wróci ten tv..Napewno włączę go przy panach z serwisu bo tak tego nie zostawie.Pozdrawiam!
 

barburian

New member
Bez reklam
Ramka

Wczoraj przyjechał do mnie z EURO 65KS8000, nówka sztuka nie otwierana, jak zamawiałem to gość mówił, ze weszło na magazyn główny dzień wcześniej 6 sztuk (po moim zakupie zostały 4).

Pytanie: czy ma ktoś zdjęcia tych odchodzących ramek, bo oglądam i oglądam u mnie i nic nie widzę - a może po prostu nie wiem gdzie/jak patrzeć? (jest tu na forum zdjęcia jednego kolegi, ale w KS8000 nie ma srebrnej listwy u spodu ekranu jak u niego)


Witaj, problem występował głównie w KS7000, jak masz KS8000 to raczej nie masz się czym martwić
 

Aerofan

Member
Pierwszy problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Przy wyjściu HDMI z odtwarzacza BD i z Mediaboxa NC+ mam dźwięk w TV tylko jak podepnę pod HDMI 1 w telewizorze. Na pozostałych trzech dźwięku wejściach brak. Z kolei PS4 jest dźwięk na wszystkich wejściach. Próbowałem zmieniać kable, ale to nic nie dało. Jakieś pomysły ? Robiłem już ustawienia fabryczne TV ale bez skutku. Dziś aktualizowałem firmware do 1165, ale nie wiem, czy to było przyczyną.
 

Graco_32

New member
Pierwszy problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Przy wyjściu HDMI z odtwarzacza BD i z Mediaboxa NC+ mam dźwięk w TV tylko jak podepnę pod HDMI 1 w telewizorze. Na pozostałych trzech dźwięku wejściach brak. Z kolei PS4 jest dźwięk na wszystkich wejściach. Próbowałem zmieniać kable, ale to nic nie dało. Jakieś pomysły ? Robiłem już ustawienia fabryczne TV ale bez skutku. Dziś aktualizowałem firmware do 1165, ale nie wiem, czy to było przyczyną.

Przy włączonej funkcji UHD color nadanym wejściu nie ma dźwięku z dekodera c+(u mnie z mediaBoxa)
Wyłącz UHD color i dźwięk będzie na każdym wejściu
 

tomekzc

New member
Czy mógłbym prosić osobę posiadająca 55 calowy tv o podanie długości rozstawu pomiędzy nóżkami? Nie wiem czy tv zmieści się na mój stolik a chciałbym go dziś zamówić przez Internet. Z góry dziękuję
 

kosa666

New member
Czy mógłbym prosić osobę posiadająca 55 calowy tv o podanie długości rozstawu pomiędzy nóżkami? Nie wiem czy tv zmieści się na mój stolik a chciałbym go dziś zamówić przez Internet. Z góry dziękuję

Szerokość podstawy to 86cm a głębokość 38cm (55 cali), dla wersji 65 cali głębokość wynosi ponad 40cm (nie zmieściła mi się na szafce 40cm)

Pozdrawiam
 

TommyLeeJone

New member
Cześć wszystkim!

Od kilku dni jestem posiadaczem modelu UE55KS7000 zakupionym w EURO i mam kilka pytań:

1. Pojawił mi się nagle 1 niebieski pixel - reszta jest ok, ale czy jest to podstawa, aby oddać TV?
2. Nawiązując do pkt 1 czy puszczenie specjalnego filmu na YT, który podobno naprawia wypalone lu zablokowane pixele naprawi problem czy może pogorszyć (pojawienie się większej ilości)?
3. Czy są szanse na podłączenie headsetu 2.0 od playstation pod ten TV? Próbowałem kilku wariantów (podłączenie nadajnika pod TV lub OneConnect, podłączenie przez USB itp.) ale bez skutku - TV go nie wykrywa. Oglądałem filmiki, gdzie w ustawieniach eksperckich należało aktywować bluetooth, ale mam to normalni włączone.

Dzięki za pomoc! :)
 

qwerty123321

New member
pytanie z innej beczki. chce sparowac dekoder ferguson ariva 4k z tv, zeby korzystac z jednego pilota .. niestety na liscie jest mnostwo modeli fergusona, ale niestety arivy 4k nie ma... czy moge zrobic cokolwiek zeby to zadzialalo ?
 

MrSadistic

New member
Ja instalowałem 1165 z poziomu TV ,ale to KS9000,jakie zmiany wprowadza nowy FW ?

Na pierwszy rzut oka zauważyłem, że znikły "chińskie znaczki" z Youtube. Wkońcu aplikacja działa poprawnie. A co do reszty nie jestem pewien. Znając życie jak doszło do jakiś zmian w FW były to zmiany kosmetyczne. Dokładnie powinno się wszystkim ukazać info o aktualizacji, a nie jakieś bawienie się z poziomu pendka. ;)
 

Attachments

  • 20170305_193055.jpg
    20170305_193055.jpg
    249 KB · Wyś: 54
Do góry