Samsung 65Ju7000L

birut

New member
Kryształów wiem ,że nie ma ,ale czytałem ,ze paleta kolorów jest i tak szersza niż w innych standardowych modelach.
 

WuMike

New member
Bez reklam
JU7000 wyświetla około 80% DCI, więc cieżko o nim powiedzieć, że to wide color gamut. Jasność w okolicach 300nit, ale oprócz tego to fajny model.
 

birut

New member
A wiadomo już jaka będzie matryca w 65ks7000 .Pytanie czy jest sens przepłacać za bajery których zapewne i tak nie zobaczymy zwłaszcza w najbliższym czasie,a jak one wejdą to tv albo sie popsuje albo będzie już inny standard na horyzoncie.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Matryca we wszystkich modelach z serii KS to własna produkcja Samsunga, quantum dot, 10bit, 100Hz, być może oprócz rozmiaru 60", którego sami chyba nigdy nie zrobili i kupowali m.in od Sharpa.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Matryca we wszystkich modelach z serii KS to własna produkcja Samsunga, quantum dot, 10bit, 100Hz, być może oprócz rozmiaru 60", którego sami chyba nigdy nie zrobili i kupowali m.in od Sharpa.

Ja również jestem ciekawy jaka matryca siedzi w 60" KS7000. Jeśli jakiś wynalazek to grzecznie podziękuję :)
 

krzysbiker

New member
witam panowie dlaczego jak wpisuje w przeglądarce zalukaj.com to wyskakuje nie znaleziono serwera ? inne strony działaja bez zarzutu? ju7000 65 cali
 
Do góry