Jaki dyskk twardy do nagrywania na H6400?

krecikmp

New member
Witajcie,
poradźcie mi proszę jaki dysk wybrać do nagrywania (UE50H6400)?

W ramach eksperymentu przełączyłem przewód antenowy z dekodera UPC bezpośrednio do telewizora (zamierzam przejść na CI+), ale nie do końca rozumie jak to jest tymi dyskami do nagrywania.

Podłączałem kolejno 3 różne dyski i efekt był jak niżej:
1. Dość stary HDD 80GB (firmowy dysk z firmową obudową WD ze zwykłym kablem USB 2.0) - efekt: formatowanie nie powiodło się.
2. HDD 500GB z obudową, którą można samodzielnie przekładać (przewód: do dysku wchodzi 1 wtyk USB a wychodzą 2 wtyki USB) - efekt: dysk nie został rozpoznany przez TV (w kompie taki dysk na 2 kable działa).
3. HDD 500GB podłączony przewodem SATA-USB do TV oraz dodatkowo do zasilacza - efekt: dysk dał się sformatować, programy elegancko nagrywają się.

I teraz moje pytania:
- czy są gotowe dyski przenośne (jeżeli już pewnie 2,5'), które wystarczy podłączyć jedynie przewodem USB do TV (bez dodatkowego zasilania)?
- jeśli tak: czy mogę prosić o konkretny model
- jeśli nie (tzn. trzeba zasilać z sieci): czy taki dysk jest poprawnie usypiany przez TV jeśli dysk nie jest wykorzystywany?
 

krecikmp

New member
O to dobre, właśnie myślałem jak tu domowym sposobem schować dysk za telewizorem a tu gotowe rozwiązanie... Dzięki!

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry