Jakie dwa jajwyższe modele Samsunga ?

Tommy_M

New member
Z tego co widziałem podsumowanie na ten rok na Europę:

KS9000 - 49'' 55'' 65'' 78'' - CURVED
KS8000 - 49'' 55'' 65'' 75'' - FLAT
ks7500 - 43'' 49'' 55'' 65'' - CURVED
KS7000 - 49'' 55'' 60'' - FLAT

Ja czekam własnie z zakupem TV na premiery i nie mogę się doczekać. Liczę, że to już na dniach.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jeżeli interesują Was najwyższe serie TV Samsunga to łapcie zdjęcie naszego UE65JS9000, którego Samsung nie chce wymienić. Niech to będzie dla Was przestrogą:D

 

Rafal7

Banned
To jest nie do pomyślenia aby wydać tyle kasy a producent udaje że się nic nie stało
W tv z niżej półki można na co nieco przymknąć oko i zaakceptować pewne rzeczy ale w takim tv to nie wybaczalne.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Czytając posty o tym jak Samsung traktuje ludzi nie chciałem w nie wierzyć do czasu aż spotkało nas to z tym TV. Przysyłają fachowców, którzy twierdzą, że TV ewidentnie do wymiany po czym odpisują, że Clouding jest dopuszczalny.

To co widać na zdjęciu to jest droga mleczna, ale niestety jak ich technicy robią zdjęcia dowodowe telefonami za 100zł to czegoż można od nich oczekiwać.

Dzisiaj poszła ostatnia wiadomość mailowa do działu reklamacji z porządnymi fotkami, jeżeli tego nie wymienią to będziemy z nimi walczyć z rzecznikiem praw konsumenta w sądzie.

Smutne w tym wszystkim jest to, że ten TV poza tym Cloudingiem pechowym( sprawdzone inne TV w salonach są idealne) jest na prawdę świetny i wątpię by dało się kupić w tym przedziale cenowym lepszy TV.
 

Rafal7

Banned
Ja osobiście uważam że gdyby wymienili tv na inny egzemplarz to by nie zbiednieli a dobra opinia poszła bym w świat.
Przesady gdy zabrali ten tv i dali drugi to w tej felernej sztuce wymieniają matrycę, pakują i sprzedają dalej jako nowy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No właśnie nie chcą wymienić, miga się euro rtv agd i sam Samsung.

Reklamują serię SUHD hasłem WYMAGAJ DOSKONAŁOŚCI.

Wolne żarty.
 

Tommy_M

New member
Jeżeli interesują Was najwyższe serie TV Samsunga to łapcie zdjęcie naszego UE65JS9000, którego Samsung nie chce wymienić. Niech to będzie dla Was przestrogą:D

Hej. Miałem już kilka TV i ostatnie dwa modele to już tylko Samsung - przekonałem się, że zdecydowanie najbardziej mi odpowiada.

Teraz właśnie czekam - jak będzie z premierami, jak będzie za drogo albo nic ciekawego - idę własnie w JS9000 ale na 55''
Myślę, że miałeś po prostu pecha - nie ma co skreślać marki. Niestety felerne sztuki trafiają się każdemu producentowi.

Niemniej - powodzenia w walce z nimi, trzymam kciuki za szybką wymianę.
 

ernet

Active member
Bez reklam
No właśnie nie chcą wymienić, miga się euro rtv agd i sam Samsung.

Reklamują serię SUHD hasłem WYMAGAJ DOSKONAŁOŚCI.

Wolne żarty.

Co do RTV Euro AGD, to znam podobną sytuację z autopsji, dlatego niec u nich nie kupuję.
Praktycznie ceny mają wyższe niż w MM, a jak już, to takie same. Czyli: kupijąc w MM nigdy
nie miałem kłopotów ze zwrotem czegogolwiek. Warto zarejestrować się u nich na stronie. Dostaje się dłuższą gwarancję (zazwyczaj) oraz wszystkie faktury są na naszym kącie wrazie zgubienia.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Hej. Miałem już kilka TV i ostatnie dwa modele to już tylko Samsung - przekonałem się, że zdecydowanie najbardziej mi odpowiada.

Teraz właśnie czekam - jak będzie z premierami, jak będzie za drogo albo nic ciekawego - idę własnie w JS9000 ale na 55''
Myślę, że miałeś po prostu pecha - nie ma co skreślać marki. Niestety felerne sztuki trafiają się każdemu producentowi.

Niemniej - powodzenia w walce z nimi, trzymam kciuki za szybką wymianę.

Seria JS9000 jest niesamowita i tv na pewno Cię wgniecie w fotel tylko sprawdź wcześniej matrycę. Nam ten TV przywieźli i daliśmy ciała, że nie zatrzymaliśmy gości aż do momentu uruchomienia...

Jeżeli starczy Ci budżetu to weź 65' będziesz mógł na nowo oglądnać wszystkie filmy 3D bo sam efekt w porównaniu do np serii H6400 jest jakieś 10x lepszy:D
 

ernet

Active member
Bez reklam
Z tego co widziałem podsumowanie na ten rok na Europę:

KS9000 - 49'' 55'' 65'' 78'' - CURVED
KS8000 - 49'' 55'' 65'' 75'' - FLAT
ks7500 - 43'' 49'' 55'' 65'' - CURVED
KS7000 - 49'' 55'' 60'' - FLAT

Ja czekam własnie z zakupem TV na premiery i nie mogę się doczekać. Liczę, że to już na dniach.
I tu gorąca prośba do Blackninja i Kiki lub kogoś innego: znacie już choćby przewidywalne ceny na polski rynek dla

65/55 KS800
65/55 KS700
 

Metrolog

New member
Te nowe telewizory to jakieś kastraty starych modeli wycieli 3D i podwójny tuner nawet w modelach ze średniej półki a dali tylko jaśniejszą matrycę i nowe algorytmy HDR a kwantowa kropka dalej robi marketing. Nic dziwnego że nie są drogie bo zmieniła się jedynie literka przed cyferkami :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Te nowe telewizory to jakieś kastraty starych modeli wycieli 3D i podwójny tuner nawet w modelach ze średniej półki a dali tylko jaśniejszą matrycę i nowe algorytmy HDR a kwantowa kropka dalej robi marketing. Nic dziwnego że nie są drogie bo zmieniła się jedynie literka przed cyferkami :)

[FONT=&quot]3D zupełnie mnie nie interesuje ( np. brak treści 3D w TV ), podobnie jak podwójny Tuner. Akurat dwie rzecz, które napisałeś- jak najbardziej tak[/FONT]
 
Do góry