PS-42E7H za niewiele?

jawer1

New member
Witam,

Mam zamiar kupić plazmę , planowałem Panasa PV60 lub Hitachi 8600 lub 9700. Jednak dziś Samsung zwrócił moją uwagę, ze wzgledu na cenę.
W Łodzi w MM model PS-42E7H koszuje 3199.

Czy może ktoś może ma ten TV oraz telewizję N?
Proszę o opinie jaki jest odbiór na TVP, TVN-ach i kanałach HD
Co z powidokami ?
Czy są jakieś filtery poprawiające obraz?
Czy jakbyś miał taką możliwość to dzisiaj kopiłbyś ten telewizor jeszcze raz?
 

griszawy

New member
Jestem użytkownikiem tej plazmy od przeszło 2 m-cy kupiłem ją w MM w Czeladzi .

Na TV oglądam platforme polsatu połaczoną przewodem scart. Ogólnie jakość obrazu jest bardzo dobra poza TVP! i TVP2 które mają wyraźnie słabszy sygnal. Co do TVN-ów i Polsatu to obraz jest super.

Jeśli chodzi o powidoki to wieczorem po wyłączeniu TV widac przez jakies 3 minuty logo programu ale trzeba sie bardzo przyjrzec ale w dzien nie jest to do zauważenia pozniej znika, wiec chyba nie ma z tym problemu.

Jest tu system DNiE który poprawia jakość obrazu i co najważniejsze nie zauważyłem tu problemu z modelu C7H (migotania), ani buczenia. Pracuje bardzo cicho i bez zwiech.

Podsumowując to moim zdaniem bardzo dobra plazma i w przystepnej cenie. W moim salonie wisząc na ścianie prezentuje się rewelacyjnie.

Brałem pod uwagę też kupno PANASONICA PV60 ale jest poprostu brzydki, a to w końcu też poniekąd mebel który musi się i wizualnie podobac.

Pozdrawiam i myśle że jak ją kupisz to żałować nie będziesz.
 

jan49

New member
W MM Opole ten telewizor kosztuje 4444 zł.
Zwrócił moją uwagę bardzo dobrym obrazem
na różnych kanałach[SAT1,TVN].
 

jawer1

New member
Dzięki za odpowiedź.

Dzisiaj jakiś dzień niespodzianek: Samsung PS-42E7H za 3200 PLN i nowy model Panasonica 42PV70.

Kruca bomba, trudny wybór.
 

arekczarny

New member
jawer1 napisał:
Dzięki za odpowiedź.

Dzisiaj jakiś dzień niespodzianek: Samsung PS-42E7H za 3200 PLN i nowy model Panasonica 42PV70.

Kruca bomba, trudny wybór.

Kupiłem PS-42E7H w czwartek w Łodzi za 2999 PLN i teraz się bawię a żona krzyczy ze za duży.
 

radpl

New member
arekczarny napisał:
Kupiłem PS-42E7H w czwartek w Łodzi za 2999 PLN i teraz się bawię a żona krzyczy ze za duży.


ja kupiłem 2 misiące temu za jedyne 3200,- :)
i moim zdaniem jest to najlepsza alternatywa sposród innych tv plazmowych jakie są w bieżacej ofercie, znakomity stosunek ceny do jakosci!

jesli chodzi o tryb auto(p.size) to mi to wogóle nie przeszkadza ustawiłem na 16:9 i jest ok
natomiast jesli chodzi o powidoki to wystarczy ustawic tryb obrazu na standardowy i jest zdecydowanie lepiej, należy wziąc pod uwage, ze przy słabym sygnale zawsze beda zauważalne
pozdrawiam!
 
Do góry