PS-42C7H Zielony pasek z PC

Zoladz

New member
Witam,

Czy ktoś z was podłanczał PC do 42C7H ? W moim przypadku po ustawieniu rozdzielczości 1024x768 pierwsza pozioma linia ekranu świeci na zielono, a poniżej jest wszystko OK. Po włączeniu trybu 800x600 problem nie występuje. Dodam że podłączyłem nbotebooka Acer TM 2413LMi za pomocą wysokiej klasy kabla DSUB z ferrytem oraz kabla od monitora Samsung Syncmaster 913N i efekt jest ten sam.

Proszę o pomoc jeśli ktoś wie jak rozwikłać ten problem.
 

Markcox

New member
Zoladz napisał:
Witam,

Czy ktoś z was podłanczał PC do 42C7H ? W moim przypadku po ustawieniu rozdzielczości 1024x768 pierwsza pozioma linia ekranu świeci na zielono, a poniżej jest wszystko OK. Po włączeniu trybu 800x600 problem nie występuje. Dodam że podłączyłem nbotebooka Acer TM 2413LMi za pomocą wysokiej klasy kabla DSUB z ferrytem oraz kabla od monitora Samsung Syncmaster 913N i efekt jest ten sam.

Proszę o pomoc jeśli ktoś wie jak rozwikłać ten problem.

a czy wyłączałeś funkcję DNIe w menu serwisowym?? Jeżeli tak to włącz ją z powrotem i daj znać jaki będzie efekt :D

pzdr

Markcox
 

Zoladz

New member
dzięki wielkie, oczywiście to przez brak DNIe

Markcox napisał:
a czy wyłączałeś funkcję DNIe w menu serwisowym?? Jeżeli tak to włącz ją z powrotem i daj znać jaki będzie efekt

Masz rację w 100%. Po włączeniu DNIe paska nie ma, ale miga...no ale to na razie inna historia.

pozdrawiam
 

Markcox

New member
Zoladz napisał:
Masz rację w 100%. Po włączeniu DNIe paska nie ma, ale miga...no ale to na razie inna historia.

pozdrawiam

Coś za coś... :p Poza tym muszę przyznać że u mnie D-Sub jest jedynym gniazdem po przez które nie stwierdziłem żadnego migotania:twisted:
 
Do góry