Czy ps42e7h ma wady ps-42c7h??

ireee

New member
Witam serdecznie, nigdzie nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie, wiec napisalem nowego posta, prosze Was o pomoc, a wszystkich posiadaczy e7h o opinie na temat tego tv:)

Pozdrawiam serdecznie
 

Markcox

New member
griszawy napisał:
Ja również posiadam motel E7h i żadnych migotań obrazu nie zauważyłem

Pozdrawiam

No pięknie... To ja tu się skrobię żeby zorganizować kilka(naście) kafli na sprzęt AV, a tu niektórzy sobie motele stawiają :D :p
 

Magister

New member
ireee napisał:
Witam serdecznie, nigdzie nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie, wiec napisalem nowego posta, prosze Was o pomoc, a wszystkich posiadaczy e7h o opinie na temat tego tv:)

Pozdrawiam serdecznie

Tak jak napisalem tu: http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=86418&posted=1#post86418 moj samsung e7h niemilosiernie szybko sie zaopatruje w duszki...pech chce ze sa to duszki "firmowe" a nie zwiazane z logo stacji czy znaczkiem z ograniczeniem wiekowym...Kontrast i jasnosc mam ustawione jak mi zalecano na 50 % co i tak nie przeciwdziala temu zjawisku. Po 1,5 miesiecznym uzytkowaniu i przejechaniu ok 150 godzin z czego ok 30 przez moja osobe moge powiedziec ze mimo braku SMD nie widze smuzenia. Obraz z DVD ok - ogladalem szybcy i wsciekli tokyo drift i nie widzialem zadnych smug. Nawet SD z nedznej anteny od radia w warszawskim blokowisku jest znosny. Gdyby nie te nieszczesne duszki TV bylby super - w/g mnie nawet wyglad ma fajny co tez ma znaczenie przy zakupie.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry