Samsung SEK-2500U Evolution Kit (2014 Model)

Miron1801

New member
Mam TV Samsung UE55F9000 Smart 3D 4K UHD LED , ale Kodek H.265/HEVC w tych telewizorach nie jest zainstalowany i nie będzie aktualizacji dla tego kodeku. Brak tego kodeku czyni ten telewizor bezwartościowym produktem , nie obsłuży on tych kanałów dla których został stworzony. Tv Samsung z serii F mają tylko zainstalowany kodek H264.Kanały z satelity oraz pozostałe filmy i materiały w UHD 4K są kodowane kodekiem H.265/HEVC i tylko taki kodek umożliwi odbiór kanałów UHD 4K. A tak jest napisane w opisie tego tv na firmowej stronie SAMSUNG.com
,, Telewizory Samsung UHD to jedyne TV z One Connect w pełni przygotowującym TV na rozwój technologii UHD. Dzięki temu już teraz można cieszyć się obrazem UHD, a do tego mieć pewność, że także w przyszłości będzie on zachwycał najwyższą jakością, zgodną z najnowszymi rozwiązaniami.
Telewizory Samsung są w pełni przystosowane do rozwoju technologii UHD, ponieważ kluczowe elementy, takie jak CPU/GPU/Memory oraz podłączenia HDMI 2.0/Codec/Tunery można zmienić poprzez wymianę One Connect, bez potrzeby ingerowania w sprzęt lub jego wymiany. ,,


Niestety nigdzie w Polsce nie mogę znaleźć ( kupić ) Samsung SEK-2500U Evolution Kit (2014 Model) , który to zaktualizuje oprogramowanie i kodek do H.265/HEVC. Czy ktoś już kupił i zainstalował to urządzenie , jeżeli tak to jak sprawuje się TV z nowym SEK 2500 ?, oraz gdzie kupił tego SEK-a 2500 ?.
 

Miron1801

New member
Kupiłem Samsung SEK-3500U Evolution Kit w Niemczech , wszystko już pasuje i chodzi. A tak nawiasem , Samsung Polska nie będzie sprowadzał tych Sek-ów do Polski i inni właściciele TV Samsung Ue55F9000 zostali wykiwani.
 
Do góry