Problem z hdmi w UE40H6470

listek06

New member
Witam, przeszukałem już masę forów i tutaj natrafiłem na użytkowników co posiadają wiedzę i może uda wam się mi pomóc. Proszę bo już ręce mi opadaja. Jak w tytule posiadam telewizor samsung smart tv h6470 40 cali. Problem jest dość nietypowy gdyż wszytko działalo ok a mianowice podłączenie laptopa przez hdmi do mojego tv. Nastepnie chcialem znow sie polaczyc z laptopem ale telewizor juz tego nie chcial. Najdziwniejsze jest to ze sprawdzalem 3 kable i na wszystkich jest to sama czyli moj samsung widzi inne laptopy, dekodery itp a nie widzi mojego laptopa asusa (ktorego wczesniej widzial) natomiast moj laptop asus widzi inne telewizory przez hdmi a nie widzi mojego smsunga smarta. Nikt nie jest w stanie mi pomoc ani z asusa ani z serwizu samsugna, dziwna sprawa. Sadze ze sprawa moze lezec po stronie oprogramowania tv gdzyz system na asusie postawilem na nowo, nowe sterowniki i dalej to samo. Moje pytanie brzmi czy da sie wgrac oprogramowanie do mojego smsunga tv a jak tak to jak, czy ktos to kiedy kolwiek robil albo jakis pomoysl na rozwiazanie tego dziwnego problemu.

prosze jesli pomylilem miejsca na forum to nie usuwajcie tematu, ew przeniescie gdzie trzeba ale blagam pomozcie
 
Do góry