Samsung 65JS9000 test - czyli świetna obsługa, wizjonerskie myślenie i uwaga, uwaga dostępność do ... Google Play, choć nie każdy o tym wie !!!

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung 65JS900 test - czyli świetna obsługa, wizjonerskie myślenie i uwaga, uwaga dostępność do ... Google Play, choć nie każdy o tym wie !!!

Czy Samsung zawędrował na sam szczyt jakości?
To sprawdzimy podczas testu topowego modelu Curved 65JS9000.

UE65JS9000LXXH-226390-4.jpg
Zakrzywiony ekran - 4 200R
Wymiary (SxWxG) z podstawą 1464.6 x 917.7 x 366 mm
Faktycznie promień jest w rzeczywistości mniejszy niż na zdjęciach reklamowych firmy.

Model jest zakrzywiony, ale nie wiele. Na tyle nie wiele, że siedząc wieczorem przed telewizorem zapominamy, że jest wygięty. Dla mnie małe wygięcie jest kontynuacją walki przez lata i to wszystkich firm, aby telewizor zawieszony na ścianie nie odstawiał wiele od ściany.

Wiele ludzi lubi innowacje, więc taki design może im bardzo pasować.
Lekki nie jest - Waga zestawu z podstawą 33.1 kg.
JS9000ZC_002_Back_Silver_2.jpg

Telewizor świetnie prezentuje się zarówno z tyłu jak i z przodu. Jak dla mnie to ogromna zaleta.
Pięknie wygląda bo nie ma żadnych wybrzuszeń, dziesiątków otworów czy dziur zbierających kurz.

Są jedynie dwa wejścia na kable zasilający i kabel do One Connect.

Oczywiście wystaje też bardzo solidna noga , czyli podstawa telewizora..

Model wykonany jest na Słowacji.

Wykonany bardzo dokładnie

Co ważnie nie ma pofalowanego ekranu , jak to bywało wcześniej.

Podstawa zaprojektowana tak, że daje faktycznie wrażenie jakby telewizor był bardzo lekki i jakby wisiał w powietrzu.

Praktycznie każdy szczegół wykonania pokazuje, że mamy do czynienia z czymś dystyngowanym.

Na dole jest podświetlane logo które można wyłączyć.

Tu jest menu regulacja na cztery sposoby.

Ale noga jest zaprojektowana w taki sposób, że wydaje się iż telewizor faktycznie unosi się w powietrzu.
JS9000ZC_001_Front_Black_2.jpg

Kolory nanokrystaliczne

Samsung wprowadził nową jakość opartą na technologii nano-kryształów.
JS9000_nano_crystal.png

Dzięki temu obraz jest jaśniejszy i ma szerszą gamę kolorów o której więcej powiemy w dalszej części testu.
JS9000_SUHD.png

Samsung 4K SUHD oparty na tej technologii ujawnia 64x większą ekspresję kolorów niż tradycyjne telewizory HD / UHD. *

UE65JS9000LXXH-398952-3.jpg

Czy faktycznie obraz dorównuje rzeczywistości ?

Telewizor wyposażony w dwa piloty.

Pilot ergonomiczny.

Bardzo wygodny i rewelacyjnie zaprojektowany co do intuicji obsługi.
Ciekawostką i zaskoczeniem był fakt że pilot obsługiwał inne zewnętrzne urządzenie które nie są firmy Samsung. Tu u nas sterował Odtwarzaczem BD Fidelio.

Drugi pilot bardziej przeznaczony do obsługi multimedialnej.

Zakrzywiony podobnie jak telewizor.

Ale dzięki temu wygodny bardzo w trzymaniu i rewelacyjnie zaprojektowany co do obsługi.

Samsung posiada skrzynkę oddzielną One Connect - podłączoną do telewizora właśnie jednym kablem.

Dzięki temu dostęp do złącz jest bardzo dobry.


HDMI [szt.] ------------- 4 szt
Tuner DVB-T ------------ Tak
Polskie menu ----------- Tak
PIP -------------------- Tak
USB ------------------- Tak x 3
Component Video ------ Tak

Trochę na wzór Pioneera, czyli wszystkie elementy, które mogą zakłócać obraz są poza obudową.

Samsung ma też rewelacyjne menu dotyczące dostępu do złącz. Samsung ma coś co intuicyjnie człowiek wybiera gdy podłączy np pendrive. Niestety w innych firmach złącze USB nie jest już widocznie z pierwszego poziomu. Dla osób nie obytych to chociaż stare rozwiązanie ale nie obawiam się powiedzieć - brawo! Szczególnie jeśli ktoś co chwila korzystać chce z różnych źródeł.
W innych firmach jest to teraz irytujące.
A przecież USB to jest też rodzaj złącza to po co go szukać w aplikacjach i to z drugiego piętra.

Zaczniemy tym razem od najmocniejszych stron. SKALOWANIE .
Mimo że to telewizor UHD to jakość skalowania obrazu jest historycznie znakomita.

Czegoś takiego jeszcze nie było.

Obraz po prostu jak marzenie. To jest hit jakości skalowania. Samsung kiedyś mógł jedynie pomarzyć o czymś takim co zaprezentował w tej chwili.

Posiada również dobre kąty boczne.

A kolorystyka nano-kryształów daje wyraźnie o sobie znać.

Telewizor posiada bardzo dobry dźwięk, nikt nie powinien być zawiedziony. Na filmach czy na grach dźwięk taki, że ma się "ciarki". Brawo !

Ilość głośników...................4
Moc głośników [W]..............20 + 20 + 10 x 2
System dźwięku.................2.2

Czas na odtwarzacz multimedialny.
Samsung od dawna przewodniczył tym rozwiązaniom. O ile u innych producentów działało to przez lata słabo o tyle Samsung miał szeroką paletę wyborów.

Nie inaczej jest i w tej chwili.

Można wybierać kilka rodzajów wielkości czcionki.

Oczywiście jest też funkcja synchronizacji , ale nie była potrzebna w żadnych z podanych materiałów.

Te wielkości i ich wybór zaspokoją gusta każdego fana filmów.

Oczywiście jest koniczne ustawienie wyboru regionu aby czcionki były w języku polskim.

Na każdym materiale było extra.

Nie tylko filmy działają dobrze ale równie szybko działa odtwarzacz zdjęć.
Oglądanie zdjęć na takim monitorze to jest niezwykła przyjemność.


Również dostęp do zasobów w ramach sieci - działa perfekcyjnie.

Input Lag - czyli coś dla fanów gier ale nie tylko.
Samsun zaskoczył nas tym wynikiem. Wydawało się w topowym modelu nie przyłoży dużych starań do tej funkcji.

A tu super wynik. Na ile przełożył się na gry ?

Najpierw delikatna rozgrzewka na wyścigach Sonica.


Obrazy czyste bez żadnych zacięć nawet w drugim planie.

Czas na większe wyzwanie czyli wyścigi samochodowe.



Wyścig na drogach Finlandii, dość wymagający jak dla mnie.

Miałem mocną konkurencję więc nie dziwcie się proszę wynikom.

Ale dzielnie stawałem do boju.

Ponieważ Input Lag naprawdę niski to samochód był cały czas pod pełną kontrolą.

No ok. nie zawsze - ale to wynikało z mojej brawury a nie obsługi telewizora. Chociaż miło zawsze na koś zrzucić odpowiedzialność....

Ale tu nie ma taryfy ulgowej.

Wyścig trwa

Rzucamy na szalę wszystkie nasze umiejętności.

I nie jest źle.

No może wynikowo nie ma czym się chwalić ale styl i silna wola liczą się bardzo.

No i trochę zużyliśmy samochód.

Przód za mocno nie przeszkadzał ale te otwierające się drzwi wkurzały i to bardzo mocno.


W każdym razie na ekranie 65" SUHD przy rewelacyjnym skalowaniu obraz wychodził z ekranu.

A gra z odległości 1,5 metra od ekranu to jest dopiero zabawa.

Niestety ucierpiał jak zawsze na tym test. Ucierpiał bo zamiast kontynuować prace wciąga nas razem z nogami i co gorsza rozumem....

Czerń.
Wszyscy testerzy na świecie zachwycają się czernią w tych telewizorach.

Mówi się nawet że ma konkurować z czernią OLED TV. Aż tak idealnie to nie ma, zresztą to inna technologia. Ale jak na LCD gra bardzo dobrze w zakresie głębi czerni i podświetlenia.

Telewizor testowany miał bardzo niewielkie różnice podświetlenia ale dopiero przy prześwietleniu celowym zdjęć.

Ale najważniejsze, że nie ma to wpływu na obraz.

Samsung też zastosował genialnie wygaszanie pikseli. Jest tak szybie, że każda zmiana obrazu
epatuje aż super czernią.

Ale na ekranie jak widać też jest bardzo dobrze.

Teraz już nie można napisać jak na telewizor LCD, ale można napisać - to nowa generacja telewizorów LCD która daj Boże otwiera walkę o jakość obrazu a nie tylko o cenę.


Na świecie testerzy zarzucają mu jedną jedyną wadę, że.... dużo kosztuje.

Ale ten telewizor w samym założeniu na początku swojej drogi życie nie miał być najtańszy ale najlepszy. A jakość na całym świecie jest w cenie.
Inaczej wszyscy jeździliby dziś Bugatti czy Lamborgini.

Podsumowując lekkie różnice podświetlenia nie wpływają na jakość tych elementów na obrazie.

Test Pionera.

No i tu wreszcie adekwatne badania bo dające się porównać do mistrza nad mistrzami - Pioneera.

Usuwanie przeplotów - Genialne !
Pierwszy raz coś takiego oglądałem.

Blokada szumów na bardzo dobrym poziomie.

Chociaż momentami dawała się we znaki aż nadpłynność.

Małe amplitudy drgań - geniusz.

Ale przy szybszym ruchu również nadpłynność

Widać, że ciężko ludziom dogodzić...

Jak za mało to źle ale jak za dobrze , to znów za dobrze.


Blokada szumów na bardzo dobrym poziomie w granicach extraklasy, chociaż nie idealnie.


Podwójna blokada bardzo podobnie.


Ale przy większych amplitudach jest już ciut gorzej.

Za to separacja kolorów w ruchu - rewelacja. Tu Samsung zawsze brylował.

Płynność pionowa znakomita.



A płynność pozioma genialna. Jeszcze nikomu nie udało się zaliczyć tego testu z taką klasą jakości. Brawo!

Na potwierdzenie jeszcze raz sprawdziliśmy - znakomicie. A to oznacza, że telewizor znakomicie nada się do różnego rodzajów sportów, nawet extremalnych.

Kolejny test płynności ruchu.

To jeden z niewielu telewizorów na rynku który z biegu przeszedł ten bardzo trudny test.

Kąty boczne w ciemnych pomieszczeniach.
Kąty boczne w warunkach dziennych zaprezentowaliśmy.

Kąty w ciemnych pomieszczeniach nie są idealne jak w plazmach, ale szacunek - bo nawet nie widać żadnego działania krzywizny.

Czas na zaskoczenie które pojawiło się w tytule - czas na Google Play i pełen dostęp do aplikacji jak w Androidzie.
To dziwne ale nie trzeba mieć Androida, aby mieć aplikacje Androida na ekranie.

Ale jak to możliwe skoro Samsung ma własny system Tizena - który zresztą pracuje znakomicie.

UE65JS9000LXXH-266523-0.jpg

To Tizen podaje własne propozycje, daje możliwość przypięcia aplikacji. Jest bardzo łatwy i bardzo przyjazny dla każdego.

Ale my teraz o Google Play- otóż wystarczy mieć Miracast w smartfonie a reszta to już dziecinnie prosta zabawa.
Sparowaliśmy obydwa urządzenia i hulaj dusza...

W czasie rzeczywistym mamy każdą aplikację jakiej sam telewizor nie posiada.

Oprócz zawartości zdjęć

Możemy napawać się każdą aplikacją

I to w naprawdę super jakości.

Pobieramy co chcemy i nic nas nie zatrzyma.

Muzyka z TuneIn - proszę bardzo.

Zabawa na lata i po pachy !!!

Koś woli stare przeboje - to ma czego dusza zapragnie również.

Android, Android całą gębą.

Tu nie ma ograniczeń.

A że skalowanie extra teklewizora

To tylko sprawdzać ceny, żeby nie przesadzić.

A jakość naprawdę zadziwiająco dobra.

Naprawdę !

Konfiguracja.

Cieszy bardzo fakt, że mimo swojego zaawansowania konfiguracja w telewizorze jest dziecinnie prosta.

Praktycznie telewizor prowadzi nas jak małe dziecko za rączkę.

Oczywiście trzeba potwierdzić kilka rzeczy.


Możemy zabezpieczyć się Pinem.

A dalej wszystko dzieje się samo.

Kilka chwil później wszystko działa.

Konfiguracja zakładek.
Chcemy mieć własne ulubione aplikacje pod ręką - wystarczy wpisać słowo poszukiwanej frazy. Przemyślany jest też system wprowadzania i podpowiedzi nawet przy każdej literze. To bardzo pomocna funkcja.

Wystarcz wyszukać

I pojawia się nasza oczekiwana strona. Strony wczytują się naprawdę szybko. Najszybciej z tych które sprawdzałem.

Mam wrażenie że siedzę nie przed telewizorem ale przed komputerem.
Teraz przyklejamy naszą zakładkę.

Możemy sprawić, że zakładki są w mniejszej

Lub większej gabarytowo formie pojawiać się na stronie.

Możemy oglądając program telewizyjny zaglądać na strony internetowe.

Wystarczy kliknąć w naszą zakładkę

Wybrać opcję pełnego ekranu.

I cieszyć się pełną przejrzystością.

A że czytelność czcionki jest imponująca to ekran można spokojnie wykorzystać jako profesjonalny monitor.

Ponieważ jesteśmy podłączeni do sieci

Sprawdzamy aplikacje.

Wszystko działa szybko, sprawnie i bez zacięć.

Oczywiście aplikacje można przypinać na stronie głównej


Lub je kasować - nie usuwając z telewizora.

Wyrywkowo sprawdziliśmy inne.

Działają szybko, dobrze jakościowo i bez zarzutu co do jakości i płynności.

Dźwięk
Już kilka razy opisywałem, że w tym modelu bardzo dobrze prezentuje się dźwięk.
Samsung ma szeroką paletę ustawień.

Od systemów Virtual Surround

Po balans ustawień

Korektor dźwięku

Oraz ustawień dźwięku w zależności od rodzaju głośników

Po ustawienia jednakowego poziomu, aby telewizor nie zaryczał przy przełączaniu kanałów.

Pobór energii.
Na maksymalnych ustawieniach telewizor pobiera około 240W

Tu 235 W

A Tu 238 W

Ale wystarczy załączyć oszczędzanie energii by osiągnąć bardzo dobry rezultat 78W.

I to nie zależnie od trybu podświetlenia. Naturalny 74,6W

Standard 74,2 W

Nawet Dynamiczny pokazuje 74,6
I co ciekawe w ciemnym pomieszczeniu wszystko jest ok.

Ale tu miałem pewną przygodę.
Bo załączyłem tryb Eco bardzo szybko ale za nic nie chciał się wyłączyć gdyż był później nie aktywny. Sięgnąłem więc pierwszy raz od bardzo dawna po instrukcję ale tam też nie doczytałem jak to zrobić. Trochę czasu mi to zajęło aby wpaść na pomysł, że trzeba wejść w tryb TV mimo że nie oglądałem programów telewizyjnych i tam dopiero system się uaktywnił. W innych firmach załączanie i wyłączanie jest z każdego poziomu oglądania.

Telewizor a raczej urządzenie multimedialne jak przystało na zaawansowane wyposażenie i szybkość działania funkcji posiada system antywirusowy. Widać że Samsung dobrze przygotował się do lekcji.

Technologia 3D
Telewizor posiada 3D i to z szeroką paletą dostrajania. Ponieważ 3D jest passe tym razem nie sprawdzałem działania tej funkcji zostawiam to innym.

Należy dodać, że telewizor posiada jeszcze wiele ciekawych funkcji.
Pip który obsługuje wiele źródeł.

Pip posiada różne rozmiary

I oczywiście różne pozycje ustawienia.

Dźwięk nawiązuje to wyboru obsługi Pip.

1.Nowy system oceny telewizorów zgodnie z pomysłem Karpaja.

Poniżej 80 - bardzo słaby
80-84 - poprawny
84-88 - dobry
88-92 - bardzo dobry
93+ - idealny.

2.Ocena wg Europejskiego systemu.

Picture quality - 88%
Features -92%
User experience - 88%
-------------------
Total: 89%


Ocena Redakcji HDTV .

Zalety :
- genialna płynność pozioma !
- genialne usuwanie przeplotów
- świetna obsługa telewizora, bardzo intuicyjna
- rewelacyjny dostęp do menu złącz
- rewelacyjne skalowanie obrazu
- bardzo dobra czerń
- bardzo dobre przejścia tonalne
- świetny system Tizen
- bardzo dobry dźwięk
- niski Input Lag
- obsługa multimedialna
- pobór energii po kalibracji


Wady:
- Eco obsługa wymaga pamięci kolejności operacji
- nadpłynność obrazu
- możliwe niewielkie niedoświetlenie na matrycy
- niższa blokada dłuższej fali amplitudy
- pobór energii wg ustawień fabrycznych.
- wymaga kalibracji obrazu


Punkty - do 1 do 10 w każdej pozycji.


1.Płynność - 10 pkt
2.Kąty boczne - 9 pkt
3.Czerń - 9 pkt
4.Skalowanie SD -10 pkt
5.Kolory - 9 pkt
6.Pobór energii - 9 pkt
7.Obsługa - 10 pkt
8.Dźwięk - 9 pkt
9.Wyposażenie - 9 pkt
10.Cena do jakości i możliwości - 9 pkt

Razem = 93 pkt na 100 możliwych.

Redakcja HDTV poleca zakup modelu w klasie cenowej przyznając mu znak REKOMENDACJA .
Otrzymuje najwyższą ocenę pięć na pięć gwiazdek.
002_rekomendacja-hdtv_com_pl_250.jpg
 
Ostatnia edycja:

pawelll

Member
"Nanokrystaliczne diody telewizora SUHD TV transmitują światło o różnej barwie w zależności od długości fali, umożliwiając najdoskonalsze odwzorowanie barw i największą efektywność świetlną"

Przecież to jakiś bełkot marketingowy. Ktoś potrafi to przetłumaczyć na język inżynierski?
 

pawelll

Member
OK.
Może nieprecyzyjnie napisałem. Tak się składa, że trochę wiem o co chodzi z QD i jakoś nie bardzo mogę znaleźć korelacji tej wiedzy z tym bełkotem. Inne fragmenty też są zresztą nie gorsze:
"... dzięki swojej zakrzywionej formie zawartej w stylowej, metalowej ramie. Nadaje ona ekranowi większą głębię i sprawia, że zawieszony na ścianie telewizor wygląda jak dzieło sztuki. "
A już to to jest hit:
"Oferta zawiera wyjątkowy pakiet usług: gwarancję przedłużoną do 4 lat, darmową dostawę oraz instalację i przeszkolenie z obsługi telewizora, by w pełni poznać jego możliwości"
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
OK.
Może nieprecyzyjnie napisałem. Tak się składa, że trochę wiem o co chodzi z QD i jakoś nie bardzo mogę znaleźć korelacji tej wiedzy z tym bełkotem. Inne fragmenty też są zresztą nie gorsze:
"... dzięki swojej zakrzywionej formie zawartej w stylowej, metalowej ramie. Nadaje ona ekranowi większą głębię i sprawia, że zawieszony na ścianie telewizor wygląda jak dzieło sztuki. "
A już to to jest hit:
"Oferta zawiera wyjątkowy pakiet usług: gwarancję przedłużoną do 4 lat, darmową dostawę oraz instalację i przeszkolenie z obsługi telewizora, by w pełni poznać jego możliwości"

KOlego tak zawsze było jest i będzie - reklama dźwignia handlu - a Ty jako użytkownik na poziomie przyjmiesz to co Tobie będzie odpowiadać. :)
 

fade1

Member
Cześć,
zamierzam kupić ten tv. Jest na forum jakiś użytkownik 55js9000? Interesują mnie opinie o jakości obrazu - jak wygląda obraz sd. Mam Cyfrowy Polsat, chciałbym tv kalibrować. W zasadzie nie wiem o co pytać - generalnie "czy warto" ?
Pozdrawiam
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam masz testy w sieci...Na zaprzyjaźnionym forum jest bardzo dokładny profesjonalny test-poczytaj...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie kończę test modelu Samsunga 65" - więc wkrótce poczytasz dokładnie.
 

SzymonAdamus

New member

Dziękuję za wpis, ale Panie Krzysztofie, z całym szacunkiem, z tym Google Play, to trochę Pan popłynął. Przecież to jest zwykła funkcja klonowania obrazu, którą ma teraz większość Smart TV. Idąc tą logiką dalej, można by stwierdzić, że Samsung JS9000 ma też funkcję telefonu, przeglądarkę Chrome i aplikacje LG (bo przecież mogę je włączyć na komórce i wyświetlić za pomocą Miracast).

Telewizor jest rewelacyjny, ale Tizen nie daje dostępu do Google Play. To aktualnie robi tylko Android TV.

Pozdrawiam.
 

gieno89

New member
"Test" który został tu zaprezentowany jest równie wizjonerski co ten telewizorek. Tego typu "recenzje" psują niestety renomę portalu.
W pewnym momencie czytania zacząłem się zastanawiać czy to test czy artykuł sponsorowany.
Mam nadzieję, że za ten profesjonalny "test" oraz rzetelne uwagi przynajmniej coś wpadło do kieszeni....
"mikrolagi wynikają z brawury kierowcy".
Polityka firmy Samsung żeby "kupić" wszystkie rekomendacje jakie tylko są w Polsce jest zastanawiająca.
W sklepie czy w domu gdy włączymy owy telewizorek czar pryska.
Chyba po raz ostatni przeczytałem jakikolwiek artykuł na tym portalu, tak czy inaczej powodzenia w dalszym "doradztwie" zakupowym.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam kol.gieno 89 tym razem jak kupisz ten TV i włączysz w domu to zapewniam Ciebie,że będzie OK.Mam tylko jedną uwagę topowym TV Samsunga jest UE 65 JS 9500....
 

collider

New member
Bez reklam
Ja nie zgadzam sie tylko z jednym. Zakrzywiony telewizor nie wyglada dobrze zawieszony na scianie, ale to tylko kwetsia gustu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"Test" który został tu zaprezentowany jest równie wizjonerski co ten telewizorek. Tego typu "recenzje" psują niestety renomę portalu.
W pewnym momencie czytania zacząłem się zastanawiać czy to test czy artykuł sponsorowany.
Mam nadzieję, że za ten profesjonalny "test" oraz rzetelne uwagi przynajmniej coś wpadło do kieszeni....
"mikrolagi wynikają z brawury kierowcy".
Polityka firmy Samsung żeby "kupić" wszystkie rekomendacje jakie tylko są w Polsce jest zastanawiająca.
W sklepie czy w domu gdy włączymy owy telewizorek czar pryska.
Chyba po raz ostatni przeczytałem jakikolwiek artykuł na tym portalu, tak czy inaczej powodzenia w dalszym "doradztwie" zakupowym.

Kolego każdy ma prawo do wypowiadania się ale po co pisać coś czego zapewne na oczy nie widziałeś a już na pewno nie widziałeś w domu... Ja miałem przyjemność widzenia tego tv w domu i uwierz mi na słowo czar nie pryska ... Samsung zarówno model 9000 jak i 9500 to wyśmienite tv i tak jak napisał Kiki ( a nie zawsze się z nim zgadzam i sam zainteresowany może to przyznać) że jeszcze dwa trzy lata temu Samsung mógł pomarzyć o takich tv. Dzisiaj już je ma niestety swoje kosztują ale dobre rzeczy zawsze kosztowały i zawsze kosztować będą.
Tylko zawsze się znajdą tacy którzy danej firmy nie lubią i będą pisać o danej firmie różne fanaberie albo porównywać dany tv do oleda który znacznie więcej kosztuje ...
Jeden minus tej firmy w przypadku tych modeli to fakt że nie dają gwarancji Producenta na choćby 4 lata a najlepiej 5 lat ... to są drogie tv a wszyscy wiemy jak lubią się psuć bez względu na markę i w takim wypadku byłoby bardzo stosowne żeby firma coś z tym zrobiła. Bo wykupienie ubezpieczenia w marketach które ma działać jak niby taka gwarancja to śmiech na sali.
Co do sponsorowanych testów - to w naszym kraju w większości przypadków choć w malej części testy są sponsorowane i każdy to wie kto choć troszkę jest w temacie.
Ale są i zachodnie testy modeli topowych Samsunga a tam już jest inaczej z testami i również świetnie wypadają.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
"Test" który został tu zaprezentowany jest równie wizjonerski co ten telewizorek. Tego typu "recenzje" psują niestety renomę portalu.
W pewnym momencie czytania zacząłem się zastanawiać czy to test czy artykuł sponsorowany.
Mam nadzieję, że za ten profesjonalny "test" oraz rzetelne uwagi przynajmniej coś wpadło do kieszeni....
"mikrolagi wynikają z brawury kierowcy".
Polityka firmy Samsung żeby "kupić" wszystkie rekomendacje jakie tylko są w Polsce jest zastanawiająca.
W sklepie czy w domu gdy włączymy owy telewizorek czar pryska.
Chyba po raz ostatni przeczytałem jakikolwiek artykuł na tym portalu, tak czy inaczej powodzenia w dalszym "doradztwie" zakupowym.
Jak Pisze Lolek !
Bzdury PISZESZ ! Napisałeś jeden Post i zbesztales osobę która pisze już nie pierwszy Test !?
Nie musisz się zgadzać ale miej jakiś Dystans !
Lolek przejd się do Firmowego Samsunga i napisz co Ci Powiedzieli 😉
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo jest trol wynajęty z innej firmy do ... trolowania.
To zawsze widać po ilości wpisów i charakterze pisania.
I nie chodziło o test , nie chodziło o telewizor Samsunga który jest naprawdę extra ale chodziło że napisać bzdury i dokopać mojej osobie.
Tym bardziej że gieno89 - nawet na oczy nie widział tego telewizora.
Szkoda zdrowia i czasu na takiego trola.
 
Do góry