Gwarancja Samsunga. UWAGA!

erogoal1

New member
Dziękuję za dalsze wskazówki!

To teraz mnie przekonałeś dokumentnie jeżeli sprawdzają to jak sprawdzają, spakuje go najlepiej jak potrafię,może wszystkich opakowań nie mam, bo gość nawet mówił o nalepkach na ramce tv jak i nalepkach na ekranie te takie jaki model itd. którą akurat mam a na ramkę była taka wąska to kupię w sklepie i okleje dokładniej niż orginalnie było. Np sprzedawca podczas przenoszenia uszkodził karton gdzie się ręką trzyma w ogóle to śmieszne ja tylko obawiam się tego żeby serwisowo go nie zbadali bo tak jest ok wszystko może jakieś ślady na srubkach z nogi telewizora. Co do rat to jak kolega wkleil wcześniej tak jak i czytałem na stronce jest to do odstąpienia a kierownik sklepu twierdził że nie bo na to jest z bankiem termin 7 dni, a ja oparlem się o tą promocje że w regulaminie to jakoś jest inaczej sformułowane to koleżanka kierownika również dodała od siebie że to nie do wykonania więc mówię ludzie raty ratami produkt produktem a druga sprawa zawarte macie to w regulaminie promocji to stwierdzili już grzecznie że jeszcze doczytają. Ja byłem w drugim sklepie rtv euro u mnie nie w tym w którym wziąłem tv. Chciałem się najpierw zorientować jak może to wyglądać. Jutro tv spakuje i zawioze do sklepu tam gdzie konkretnie go zakupiłem i zobaczymy co się wydarzy ale jeszcze się przespie z tym jednak jestem na 90% nastawiony na to... Pakuję i jadę z nim. Jeszcze raz narazie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkich
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Wyobraź sobie taką sytuację: idziesz do banku, bierzesz kreskę, idziesz do sklepu i kupujesz towar. Towar się psuje, odstępujesz od umowy, bierzesz kasę z paragonu i pozamiatane. Sklepu nie powinno obchodzić, że ty masz w banku raty do spłacenia. Sklep dostał całość kasy w momencie zakupu towaru. Koniec kropka. Co do zwrotu, to z tego co się orientuję to możesz używać sprzętu przez czas opisany w regulaminie. Przecież na tym to polega, kupujesz, testujesz, sprawdzasz, coś jest "nie tak" zwracasz towar. Przecież bzdurą byłoby kupienie sprzętu, postawienie w kartonie przy kominku i czekanie 14 dniu żeby potem oddać :)
 

piterrrxd

New member
Z tym używaniem bym uważał, bo to podchodzi pod nadinterpretację przepisów ustawy. Masz 14 dni na sprawdzenie cech, tak jakbyś to zrobił w sklepie, a nie na nieograniczone używanie. W przypadku gdy sprzedawca by to udowodnił, to może obciążyć odstępującego kosztami zmniejszenia wartości rzeczy z tego tytułu. Wiadomo - w praktyce raczej nikt tego nie robi, ale lepiej uważać na własną interpretację zapisów.
 
Do góry