Plazma Widmo

wydma8

New member
Witam serdecznie.

Post mój dotyczy plazmy widmo:), a widmo dlatego że tego modelu nie ma na stronie a jest w sklepach, w mm lub saturnie, a wiec co jest grane...

Chodzi o model ps-42e7h!!!!!

Na allegro rowniez jej nie ma, jest natomiast model c7h.

Zastanawiam sie nad zakupem ktoregos z tych modeli, ktory polecacie i dlaczego, czym sie roznia, dlaczego e7h nie ma na stronie samsunga....

Pozdrawiam i prosze o pomoc.!!
 

wydma8

New member
Witam, dziekuje za pomoc, problem juz prawie rozwiklany:)

Mam jeszcze pytanie, jak sprawdzic czy gwarancja jest ważna, ktos pisze ze daje gwarancje producenta, jak sprawdzic ze jest ona prawdziwa i wiarygodna??

Pozdrawiam
 

wydma8

New member
Jednorazowy strzal promocyjny:)

fajnie brzmi

Co to za grupa Metro??

I czy ten model jest bardziej godny uwafi niz c7h, czy posidaa jakies wady z modelu c7h?

I jeszcze pytanie z posta wyzej, jak spr czy gwarancja jest wazna?

Pozdrawiam
 

Mabri

New member
Metro - Metro/Makro Cash & Carry, Real, Extra, Media Markt, Saturn, Galeria Kaufhof.

Mnie się wydaje, że to te same modele.
 

ksr

New member
wydma8 napisał:
Na pewno nie sa to te same modele, na 1 rzut oka roznia sie podstawka, ale slyszalem ze nie tylko...
C7H ma SMD czyli redukcję smużenia obrazów dynamicznych a E7H tego nie ma a różnca w cenie jest 1000 zł. i tylko tym się różnią wątpię czy ktoś za samo SMD da kafla więcej nie sądzę aby był to gadżet aż tyle wart
 

radpl

New member
w ofercie jest jeszcze model e 71 h i rózni sie od e 7 h tylko podstawą, reszta identyczna, faktem jest ze model e 7 h został wprowadzony do oferty tylko dla sieci metro ag, co nie znaczy ze jest złym modelem.
 
Do góry