Wybór nowego tv marki samsung.

0grassman0

New member
Stoję przed dylematem wyboru nowego tv. Do gustu przypadły mi dwa modele tv samsunga.
Pierwszy to model UE55H6850, a drugi UE55HU6900. Za jednym przemawia technologia Curved, a za drugim 4k. Tutaj zastanawia mnie czy w obecnym czasie warto pchać się już w technologie UHD?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co to znaczy się nie opłaca ?
.
Rozumiem, że celujesz w nowoczesne rozwiązania zgodnie z trendem.
Rzeczywiście H 7000 jest extra wyborem.
 

unadarek

Member
Szukaj jakiegoś TV z matrycą IPS a nie VA - VA w TV to pomyłka - mam 4 letniego Philpsa (37pfl7605h) z ips (obecnie uszkodzonego - piorun spalił wszystkie HDMI i sieć) - i tego 40h6400 - to kątami patrzenia, żywszymi kolorami , płynnością i brakiem zacięć, oraz równomiernym podświetlaniem Philips bije na głowę tego Samsunga - jedynie czerń w Samsungu jest lepsza ale kąty ma tragiczne - z boku jak patrzę na Samsunga to kolory są wyblakłe a w Philipsie bez zmian.
 
Ostatnia edycja:

psiaja

Member
Szukaj jakiegoś TV z matrycą IPS a nie VA - VA w TV to pomyłka

No widzisz.. Ja uważam zupełnie inaczej - VA jest rodzajem matrycy która jest znacznie lepsza..

Jednak to kupujący niech sobie odpowie w jakich warunkach będzie używał TV - jeżeli na wprost i raczej wieczorem/w nocy - to matryca VA, jeżeli na ekran będzie się patrzeć pod różnym kątem a TV będzie pracował głównie w dzień, to kupować na IPS.. Nie wybierajmy za niego ;)
 
Do góry